5 kroků k rozzářené a zdravé pleti od Kiehl's

Čas na změnu!
10379

Hydratace, jas a zdraví jsou základní atributy super pleti, po které touží snad každá z nás. Nic ale není zadarmo a pokud nemáme geny bohyně, budeme pravděpodobně k dosažení perfektních výsledků potřebovat i malou pomoc. Jedinečné masky Kiehl's jsou tu od toho! Čistí, regenerují, zklidňují. Stačí si jen vybrat!

Maximální hydratace díky masce z řady Ultra Facial

Skvalen, olej z jádra meruňky, vitamin E i avokádový olej tvoří dohromady dokonalý koktejl pro suchou pleť toužící po probuzení. Díky příjemné konzistenci, ale pomůže hravě i mastné pleti. Promění pokožku pleti v hedvábný závoj, který budete milovat.

Ultra Facial Overnight Hydrating Masque 125 ml seženete za 880 Kč.

Zklidněte svou pleť pomocí chladivé hydratace

Refresh pro pleť během 5 minut? Díky masce Calendula & Aloe Sooting Hydration Masque, která obsahuje ručně sbírané okvětní lístky měsíčku v kombinaci s aloe vera nic není nemožné!

Calendula & Aloe Sooting Hydration Masque 28 ml za 500 Kč nebo balení 100 ml za 1220 Kč.

Zapomeňte na škodliviny a vytvořte si ochranný štít

I když se snažíme bránit pleť před všemi špatnými vlivy, čistotu vzduchu ve městě jednoduše neovlivníme. Účinnou zbraň, která nám ale nepříjemné vlivy pomůže eliminovat na minimum máme. Seznamte se s Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque.

Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque 28 ml za 500 Kč nebo balení 75 ml za 950 Kč.

Čistý štít a síla Amazonek v řadě Rare Earth

Bílý jíl, aloe, allantoin i moučka z ovesného zrna na první pohled působí jako nesourodá kombinace. Už při tom druhém zjistíte, že jde o jednu z nejsilnějších kombinací, která povrch vaší pleti zbaví toxinů, zredukuje mastnotu a dokonale zmatní pleť.

Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque 125 ml za 780 Kč.

Světla reflektorů a jas, který vám bude závidět i Slunce

Kurkuma a brusinky nejsou jen dobrými přísadami při vaření, chutnat budou i jako ingredience pleťové masky vaší pokožce. Dokonale ji rozzáří, šetrně pleť exfoliují a navíc přidají jako bonus i hebčí a zdravější strukturu na první pohled.

Turmetic & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque 28 ml za 500 Kč nebo balení 75 ml za 950 Kč.