Reklama

5 nejpoužívanějších beauty hashtagů roku 2015

Vzpomenete si ještě vůbec, jaké trendy během loňského roku zaplavovaly sociální sítě?
Reklama
7926

#GrannyHair

Ženy všech věkových kategorií si barvily vlasy na odstíny šedé. A jelikož to vypadalo nečekaně skvěle, podlehlo tomu hned několik celebrit, mezi nimiž nechyběla například Rihanna nebo Cara Delevingne.

#KylieJennerLipChallenge

To, že se Kylie za posledních několik let změnila téměř k nepoznání, zaznamenal skoro každý. Nejvíce pozornosti si ovšem vyžádaly její rty, které se z ničeho nic proměnily v dominanci celé její tváře. A právě kvůli této velmi nápadné změně si ji začali dobírat fanoušci i odpůrci, kteří zvětšovali své rty jak to jen šlo a sdíleli fotky na Instagram.

#FreeYourPits

Tento trend odstartovala Miley Cyrus. V jednom z hodně divokých období si nezachala narůst ochlupení v podpaží a obarvila si ho. A ač nám to přišlo nemožné, tak se našli lidé, kteří se do toho pustili po jejím vzoru!

#MermaidHair

Koho v roce 2015 nezaujaly šedé odstíny, ten podlehl pastelovým barvám. Například pětibarevné ombré vypadalo na dlouhovláskách fantasticky! Nemyslíte?

#GirlYouDontNeedMakeup

Právě pod tímto hashtagem odstartovala komička Amy Schumer boj za přirozenou krásu. Díky tomu se vyrojilo několik tisíc selfie bez make-upu.

Inside Amy Schumer - Girl, You Don't Need Makeup

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama