Reklama

5 tajemství žen, které nikdy nevypadají zpoceně

Nic není tak dokonalé, jak se zdá. Ne, ani léto ne!
Reklama
8580

1. Znají skrytou pravdu o používání deodorantu.

Žijete také ve sladké nevědomosti toho, že ho stačí používat těsně před oblékáním a odchodem z domu? Zkuste uvěřit tomu, že aby složky redukující pot mohly začít fungovat, nejvyšší čas, kdy použít deodorant, je těsně před spaním, na čistou, suchou pokožku. Deodorant tak bude spíš prevence, než záchranář po vypuknutí skandálu.

2. Žádné tření!

Pokud nemáte stejně jako my nohy s několikacentimetrovou mezerou mezi sebou, dost pravděpodobně se pro vás nošení sukní a šatů v horkých dnech stává doslova bojem o přežití. A noste ve 40°C kalhoty... Máme pro vás ale tip, jak se tření jednou pro vždy znavit. Stačí aplikovat deodorant i na obě vnitřní strany stehen a... Máte hotovo.

3. Vybírají oblečení s rozvahou.

Vsaďte na přírodní materiály a vzdušné střihy, které umožní vašemu tělu dýchat.

4. Minimum make-upu.

Stejně jako není dobré do několika vrstev halit tělo, není dobré pod neprodyšnou vrstvu schovávat i celý obličej. Vyzkoušejte lehké báze a BB creamy spíš, než těžké textury, které vám ve vedru stečou až ke kotníkům. A pamatujte ani pudrovat nemusíte 300x. Ba naopak, přirozený lesk ve tváři je trendy rozhodně víc, než pudrové královny.

5. Vždy připraveny!

I když uděláte všem opatřením krok naproti, nikdy nespoléhejte na celodenní výdrž. S sebou na každém kroku nezapomínejte na deodorant, ale především make-up oil control papírky, které z vaší pleti dokáží odsát mastnotu a pot a zmatnit ho lépe než cokoliv jiného.   

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama