5 zázraků, které vám pomohou vyzrát nad akné

Nevzdávejte to!
10653

Trápí vás problémy s akné a máte pocit, že jste vyzkoušely již všechny dostupné produkty, které by vám mohly pomoci?

My pro vás máme dalších 5 tipů na zázraky, které by v boji proti nedokonalostem pleti měly stát v první linii.

Kyselina salicylová

Není třeba se obávat použití přípravků s touto složkou ani v případě, že disponujete velmi citlivou pletí. Kyselina salicylová šetrně reguluje množství produkovaného mazu a čistí póry zanešené nečistotami.

Vitamin C

Tento antioxidant dokonale ochrání vaši pleť před nepříznivými vlivy prostředí, ve kterém se pohybujete. Proto vsaďte na produkty obsahující výtažky z ovoce bohatého na vitamin C - například na pěnu od IT’S SKIN, jejíž složkou je grapefruit.

Kyselina hyaluronová

Spousty žen s mastnou pokožkou se brání hydrataci. To je však chyba! I mastná a problematická pleť potřebuje pravidelnou dávku vody. Jen tak se dokáže poprat s bakteriemi a dalšími škodlivinami, které vedou ke vzniku pupínků i dalších nedokonalostí.

Arganový olej

Ano, opravdu, olej na mastnou pleť. Zkuste to a nebudete litovat! Pár kapek kvalitního arganového oleje dokáže zázraky. Nejen, že vám pomůže vypořádat se s akné, ale také vyhladí jizvy po akné a vrásky!

 Vitamin A

Zázrak, který je znám pro pomoc v boji s vráskami. To však není jeho jediná přednost. Dokáže si poradit i se zanesenými póry, pupínky, začervenáním i tmavšími skvrnami v obličeji. Dá se užívat jak v podobě séra, tak jako doplněk stravy.