Reklama

8 tipů, jak se probudit každé ráno krásnější

Nevtipkujeme! Jde to...
Reklama
9007

1. Přepněte pleť na noční režim.

V průběhu vašeho spánku se pleť snaží o omlazení po celém dni plném drobností, které bojují za vytvoření vrásek a celkové stárnutí pleti. Pokud jí tedy chcete pomoct, odstraňte ze svého obličeje zbytky make upu, přebytečnou mastnotu i bakterie, které se na pleti usazují třeba jen při procházce městem. Čištění je základ. Nezapomínejte ale ani na péči. Vsaďte třeba na Midnight Recovery Concentrate noční sérum od Kiehl's, které se přes noc postará o dokonalou hydrataci a regeneraci unavené pleti.

Máte chuť vyzkoušet noční sérum hned? Přihlašte se do 24. 8. 2016 do naší testovací crew! Stačí vyplnit formulář a my už v pátek 26. srpna vybereme v redakci 30 nových členů. 

Všem vybraným pošleme balení Midnight Recovery Concentrate 30ml a necháme vás víc než 10 dní sérum zkoušet, jak působí právě na vaši pleť. Po deseti dnech testovací crew obdrží e-mailem pár otázek o spokojenosti a různých postřezích o účincích a je hotovo!

Jdete do toho s námi? Stačí se přihlásit!

2. Zařaďte klid na jídelníček.

Poslední složky vašeho denního menu by měly připravovat tělo na spánek a tělo tak maximálně zklidnit. Vsaďte na extrakt z bílého čaje nebo heřmánkový čaj, mezi jehož benefity patří i protizánětlivý účinek pro pleť.

3. Správná poloha těla.

Pokud jste stejně jako my zvyklí spát v pozici supermana na břiše s jednou nataženou rukou a s druhou pod hlavou, s jednou nataženou nohou a s druhou skrčenou, zkuste se otočit na záda. Narovnají se vám a pokud si i lehce podepřete hlavu polštářem, postará se o to, aby se vám ve spánku netvořily kruhy pod očima. Tekutiny, které se totiž pod očima ve chvilkách únavy ukládají, díky správnému uhlů nebudou mít šanci na ukládání do jednoho bodu a jednoduše odtečou svou cestou dál.

4. Nikdy nespěte s obličejem zabořeným do polštáře.

Víte, proč? Bojujete tak proti mačkání kůže a zbytečné tvorbě vrásek.

5. Investujte do zvlhčovače.

Pokud je vzduch ve vaší ložnici příliš suchý, zvlhčovač se postará o správné klima, a pomůže tak předcházet ztrátě vlhkosti vaší pleti.

6. Hlídejte si roční dobu.

Zatímco v létě bude pro správnou péči o pleť stačit lehčí hydratační gel s chladivým účinkem, v zimě na hydrataci nesmíte šetřit. Zkuste proto například pleťové oleje, které se přes noc v klidu vstřebají a budou hladinu vlhkosti hlídat i v průběhu vašeho pobytu na mrazu venku.

7. Dopřejte si luxus saténového povlečení.

Ochrání váš obličej díky lehce kluzkému materiálu nejen před tvorbou vrásek, ale skvělou službu prokáže i vašim vlasům. Už nikdy se nebudou ve spánku lámat.

8. Dopřejte si ideálně dlouhý spánek v klidném prostředí.

Minimálně 50 minut před ulehnutím ke spánku už nekontrolujte telefon, počítač, ani televizi. Vsaďte na společnost knih, nebo časopisů, lakování nehtů, nebo si uvařte čaj a za zvuků uklidňující hudby chvilku jen tak přemýšlejte. Snažte se spát alespoň 6 hodin denně a v ideálním případě pak dodržujte čas, kdy jdete spát, každý den stejný.

 
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama