Beauty: 3 skvělé tipy, jak si uspořádat kosmetiku v koupelně

Pokud jste na tom podobně, jako my, nebudete toho mít v koupelně zrovna málo...
11255

Milion lahviček, nádob, štětců, kelímků, kartáčů, spousta drobné dekorativní kosmetiky... I tenhle beauty chaos může mít svůj řád. Jak na něj? Vyzkoušeje naše tipy.

1. Prázdné obaly od svíček vám ideálně poslouží při uskladnění stětců nebo nejrůznějších tužek. Získáte originální design a ušetříte za pořizování nových kousků. A jak dostat poslední zbytky vosku z už vyhořelé svíčky? Dejte svíčku na pár minut do mrazáku! Po vytahnutí vám vosk jednoduše vypadne a vy máte fantastickou nádobu do koupelny. Hurá!

2. Průhledné pořadače. Za nás vynález vynálezů! Na kosmetiku se vám nepráší a navíc máte perfektní přehled o tom, co kde máte. Díky pořadačům si navíc i rozmyslíte, co vše si ještě "schovávat" a co už vyhodit. Určitě se totiž nebudete chtít dívat na "zbytky" kosmetiky, která už má své nejlepší období za sebou.

3. Kosmetické košíčky, krabičky, dózy. Vše si systematicky rozřaďte podle postupu používání a uvidíte, že vaše ráno bude mnohem poklidnější než při zběsilém hledání čehokoliv, bez čeho se zkrátka neobejdete.

Náš tip: Neskladujte v koupelně nic, co opravdu nepotřebujete. Známe to všichni. Je nám líto vyhodit zbytky kosmetiky a tak ji různě schováváme a skladujeme ale pozor! I kosmetika má svou dobu spotřeby a její pozdější používání může nadělat více škody než užitku.

sledujte nás na instagramu