BEAUTY | 4 kosmetické novinky s nádechem jara v super obalech

Udělejte si radost, pečujte o sebe a ještě si navíc vyzdobte poličku v koupelně...
12114

GIRL OF NOW FOREVER

Novinka Elie Saab je inspirována příjemnými vibracemi květu ormondu, mandlemi a pomerančem. Je svěží, barevná, plná optimismu a osvěžení italského citronu a tóny malin. Jednoduše ideální volba pro blížící se jaro!

Elie Saab GON Forever 50 ml můžete zakoupit za 2.350,- Kč v parfumériích Douglas.

MY ENCHANTING GARDEN

Nová jarem inspirovaná limitovaná edice laků na nehty z Marionnaud My Nail Laquer připomíná rozkvetlou jarní zahradu. Šest sytých odstínů nádherných svěžích barev, spolu s plochým štětečkem, díky kterému se laky snadno nanášejí, doladí naši manikúru k dokonalosti. Bonusem navíc je speciální složení s olejíčkem, který o naše nehty pečuje. MY volíme odstín Wonder Fuchsia (53). A vy?

Novou kolekci laků My Nail Lacquer MY ENCHANTING GARDEN koupíme výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 11 ml – 149 Kč.

BOOM, BOOM, BLOOM

Nová jarní kolekce M·A·C je tentokrát plná čerstvých růžových odstínů v neodolatelném balení s potiskem květů sakury. My se nejvíce těšíme, až vyzkoušíme řadu čtyř růžových lesků pro každý tón pleti. Bude našim rtům nejvíce slušet vysoký lesk, skleněný efekt či jemný jas?

Kolekce je dostupná ve všech prodejnách M·A·C a vybraných prodejnách Douglas.

SPLASH BOTANICS RANGE

Veganskou, cruelty-free a nádherně voňavou kosmetiku britské youtuberky, blogerky a spisovatelky Zoelly netřeba představovat. Nyní přichází tato značka se šesticí jarem provoněných novinek – SPLASH BOTANICS RANGE, se kterými můžeme dát dlouhé zimě definitivní sbohem. Naším favoritem z celé této limitky je koupelová pěna v obale připomínajícím svěží fresh džus.

ZOELLA DRENCH ME BATH SOAK je k dostání v síti parfumerií Marionnaud, 500 ml za cenu 339 Kč.

sledujte nás na instagramu