Reklama

Beauty: 5 tipů, jak si udržet sexy letní opálení

Od jídla až po peeling!
Reklama
8952

Pokud nesnášíte stejně jako my větu "Ty si byla u moře jo? To teda nejsi moc opálená", jste na správném místě! Máme pro vás pět tipů, které zabrání tomu, abyste ji ještě někdy slyšela. Opalování není totiž to jediné, co je třeba k dokonale bronzové pokožce. Je nutné dodržovat ještě další zásady, na které se právě teď podíváme.

1. Peeling

Ať už se chystáte k moři, nebo jste tam už byli, je nutné dodržovat peelingovou rutinu. A to nejlépe při každém druhém sprchování. Jemný peeling celého těla odstraní všechny odumřelé buňky na vašem těle a vy se pak nebudete loupat ani vypadat jako mumie se stoletou šupinkovatou kůží. Vy, kteří k moři teprve míříte, můžete použít jako přírodní peeling na nohy klidně písek z pláže.

2. Dostatečná hydratace

Po každém opalování je nutné se namazat hydratačním krémem. Úplně ideálně tím poopalovacím s beta karotenem, který opálení ještě podpoří. Hydratační mléka také pomohou zabránit předčasnému stárnutí pokožky vlivem slunečního záření.

3. Strava

Existují potraviny, díky kterým se budete opalovat snadněji. Skvělým zdrojem beta karotenu je mrkev, mango meruňky, papriky, rajčata, nebo červený vodní meloun. Dále vám pomůžou i para ořechy, obiloviny a olivový olej. Pokud vás nebaví chroupat mrkev jako králík, udělejte si osvěžující smoothie.

4. Doplňky stravy

Ideální je například Selzink Plus, který obsahuje karotenoidy a další antioxidanty jako selen, zinek a vitamíny C a E. To jsou ty nejdůležitější látky na cestě za dokonalým opálením.

5. Samoopalovací pomocníčci

Pokud víte, že se na sluníčko dlouho nedostanete podpořte opálení samoopalovákem. Rozhodně nedoporučujeme krémy, ale samoopalovací pěny. Skvělá je například St. Moriz Tanning Mousse, která nedělá žádné fleky. Roztírá se pomocí houbičky a můžeme vám zaručit, že budete s výsledkem spokojené!

Youtuberka Rhae vám ukáže, jak je to jednoduché. Sledujte od paté minuty.

My Self Tan Routine | FT. Loving Tan ♡

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama