BEAUTY: Rozhovor s blogerkou Lucií Vrzalovou o multifunkčním produktu Aquaphor

Už jste slyšeli o produktu Aquaphor? Pokud ne, blogerka Lucie Vrzalová vám jej představí...
12070

Jak vypadá vaše každodenní beauty rutina? Co pro sebe děláte ráno a co před spaním? 

Ráno opláchnu pleť studenější vodou, v ruce rozmíchám malé množství mycího gelu a krouživými pohyby prstů aplikuji na obličej a smyji vodou. Po té nanesu pleťový krém, nechám pár minut vsáknout a přecházím k líčení. Jsem zastánce přirozenosti a v make upu příliš neexperimentuji, do školy si vystačím klidně jen s korektorem pod oči a na zakrytí nedokonalostí, barevným gelem na obočí a řasenkou. 

Večer pleť důkladně odličuji, nikdy bych nešla spát s make upem na obličeji, i kdybych byla sebevíc unavená. Přes noc potřebuje moje pleť hydrataci a teď v zimních měsících sahám po hutnějších krémech, sérech nebo hydratačních maskách, které se vsáknout do pleti přes noc a smyjí až ráno. 

Na co nejčastěji používáte Aquaphor? 

Teď v zimě hlavně na hydrataci rukou, trpím hodně suchýma a popraskanýma rukama a právě teď v zimních měsících je mi velkým pomocníkem. Dokonce si ho oblíbil i přítel a to úplně milovníkem kosmetiky není. 

Jak postupujete při používání Aquaphoru jako rozjasňovače? (lícní kosti, srdíčko rtů atd.) 

Aplikuji malé množství gelu pomocí prstů a vťupkávám na lícní kosti, pod obočí a na srdíčko rtů. Toto tajemství jsem se dozvěděla z článku o svatbě Meghan, kde její vizážista prozradil svůj trik právě s použitím Aquaphoru namísto klasického rozjasňovače. 

Krém se dá použít také jako ochrana proti sklouzávání oblečení - např. legín nebo podprsenky během sportu, jaké s tím máte zkušenosti? 

Zkoušela jsem krém nanést pod podprsenku na místa, kde se mi jinak dělají otlaky a byla to moc příjemná změna. Je to sice práce navíc, ale vyplatí se. 

Jak se staráte o svoje nehty a ruce?

Nehty mám svoje přírodní, nejsem úplně zastáncem umělých nehtů. A v lakování jsem minimalista, používám nude barvy nebo jen bezbarvý lak. Ruce hydratuji Aquaphorem, hlavně teď v zimě mi poskytuje velkou službu. 

Stává se vám, že se např. během žehlení vlasů popálíte žehličkou? Jak podrážděnou kůži zklidníte? 

Samozřejmě! Stane se, že se spálím kulmou / žehličkou a popálím si prsty nebo ramena. Na začervenalou kůži aplikuji malé množství Aquaphoru a během pár hodin je vidět změna. 

Co na krému Aquaphor nejvíce oceňujete? 

Multifunkčnost, není to jen krém na ruce, ale můžete ho použít i jako balzám na rty, zkrotí neposedné elektrizující vlasy u kořínků, hydratuje nohy po oholení a pokud mě trápí rýma, pomůže mi s podrážděnou a citlivou kůží kolem nosu.