Beauty: Rozjasněte svou pleť pomocí vitaminu C

Rozjasnění pleti a mladistvý vzhled už nemusí být jen sen...
12183
Nové rozjasňující sérum z řady Anew s vitamínem C má opravdovou sílu!
 
Díky unikátnímu patentovanému složení s 10% vitamínem C ve stabilizované formě poskytuje toto sérum pleti perfektní obnovu a zůstává aktivní a účinné až do poslední kapky. Vitamin C zpomaluje proces stárnutí, stimuluje tvorbu kolagenových a elastických vláken, což podporuje pevnost a pružnost pleti a snižuje výskyt vrásek.
 
Již po prvním použití budete mít pocit, že vaše pleť je hladší, více rozjasněná a svěží. Po dvou týdnech užívání bude vaše pleť viditelně mladistvější. Sérum má lehkou konzistenci a perfektně se vstřebává. Aby byl Vitamin C co nejvíce účinný, je zapotřebí jej použít ve vysokých koncentracích, což je možné pouze v sérech, které obsahuje silnější koncentraci aktivních látek.
 
Vitamín C
 
Vitamín C je velmi silný antioxidant, což znamená, že umí perfektně neutralizovat volné radikály vznikající UV zářením – vlivem slunce a škodlivých faktorů - a povzbuzuje přirozenou antioxidační obranu pokožky. Proto je velmi dobré aplikovat sérum na pleť ráno! 
 
Nicméně nesmíme zapomínat na ochranu pokožky s SPF faktorem! K největším mýtům v kosmetice patří to, že vitamín C způsobuje přecitlivělost pokožky na sluneční záření- OPAK je pravdou- vitamín C ji naopak chrání a aktivuje ochranu. 
 
Pleť po používání séra bude: 
 
  •  čistější
  •  zářivější /zejména na jaře je pleť tzv. assfyktická = neokysličená, našedlá a mdlá = vitamín C jednoznačně vhodný na jaro
  •  minimalizuje jizvy po akné
  •  skvělé výsledky na pleť s nežádoucími skvrnami, tzv. hyperpigmentové skvrny bělí a minimalizuje je. Zároveň zamezuje tvorbě nových skvrn,  jelikož sérum obsahuje stabilizovaný vitamín C, lze jej použít i na citlivou pleť 
 
Proč používat sérum na pleť: 
 
 
V průběhu času, jak pleť stárne, potřebuje více hydratace. Víme, že se dá hydratovat pravidelným používáním hydratačního krému, ale v případě stárnoucí pleti je hydratační krém NEDOSTATEČNÝ, jelikož působí povrchově.
Stárnoucí pleť potřebuje hydratovat do spodní vrstvy pokožky, tzv. dermis- škáry= a to právě umí sérum = proniknout až do dermis, kde se odehrává mimo jiné tvorba kolagenu. Vitamín C v séru díky pravidelné aplikaci pak způsobí v dermis rychlejší nárust kolagenu a tím výraznější výsledky ve smyslu vyhlazení vrásek a celkového zesílení dermis- právě té matrace pod kůží, která pak způsobí okamžitý efekt vyhlazení, zesílení a ještě ke všemu rozjasnění pokožky. 
 
Konec povadlé, mdlé pleti se sérem s vysokou koncentrací vitamínu C...