Beauty: Spíte nalíčená? Teď už nebudete!

Známe to všechny - vrátíte se domů pozdě večer a poslední věc, na co máte náladu je čištění a odlíčení pleti. Říkáte si, že se jednou nic nestane? Mýlíte se! Už jedna noc s make-upem se může negativně projevit na stavu vaší pleti.
11790

Pokud večer ulehnete do postele nalíčená, vystavujete se riziku zanícených pórů, speciálně jestliže jste ten den použila hutnější bázi nebo make-up. Na nevyčištěnou a neošetřenou pleť se také mnohem snadněji nachytají různé nečistoty a bakterie, které nevedou k ničemu jinému než k mdlé pleti a často také vzniku nevzhledných pupínků. 

Ani v případě, že si malujete jen oči, nebo se vzmůžete na povrchové vyčištění pleti, nemáte vyhráno. Oční make-up může způsobit podráždění očí, jelikož se zbytky řasenky, stínů či linky v průběhu noci snadno dostanou do oka, a to ani nemluvíme o polámání řas. Už jste se někdy probudila s pocitem svědivých a bolavých očí? Toto může být důvod. 

S novou dvoufázovou pečující micelární vodou od Garnier bude odlíčení i v těch nejpozdějších hodinách hračka. Je speciálně vyvinuta pro velmi citlivou pleť a oči a je vhodná také pro nositelky kontaktních čoček. Její složení je obohaceno o výtažek z chrpy, která je známá pro své zklidňující účinky. Díky speciální technologii micel, které zachycují zbytky make-upu a nečistot jako magnet, odstraníte i voděodolný make-up v několika tazích.

sledujte nás na instagramu