Beauty tip: Maskování kruhů pod očima v jednom kroku

Tmavé kruhy pod očima mohou potrápit kdekoho. Vznikají, jelikož se v oblasti pod očima hromadí voda a zároveň prosvítají rozšířené žilky a cévky. Pokud nemáte čas dohánět nedostatek spánku, existuje jednoduchý způsob, jak je zamaskovat.
11889

Kruhy pod očima nejlépe zakryje korektor s růžovým odstínem, navíc oční okolí díky svému zabarvení projasní. Vystačíte si s malým množstvím, jelikož růžový podtón přirozeně potlačuje modré tóny, mnohem lépe než klasický tělový korektor. 

Růžový korektor můžete nanášet jak pod make-up, tak na něj. Záleží jen na vás, jestli ho nanesete v několika tečkách přímo pod oči nebo vykreslíte trojúhelník, který protáhnete směrem k nosu a projasníte tak celý střed obličeje. Nejlépe ho zapracujete prsty, které ho zahřejí a usnadní jeho vstřebání do pokožky. Pro přirozený vzhled si vystačíte s korektorem samotným, jen ho nezapomeňte lehce zapudrovat, aby se v průběhu dne nesléval do vrásek kolem očí. 

Sháníte růžový korektor, který nejenže zakryje tmavé kruhy pod očima, ale navíc viditelně zlepšuje vzhled pleti? Nyní pro něj nemusíte daleko! V drogeriích naleznete dva nové odstíny nejoblíbenějšího a nejprodávanějšího korektoru od Maybelline, Instant Anti Age Rewind s anti-bakteriálním, houbičkovým aplikátorem. Pokud ho milujete, stejně jako mnoho žen po celém světě, možná jste si všimla, že je v novém obalu, ale nebojte se, na skvělém, ověřeném složení se nic nezměnilo. Vyzkoušejte na vlastní kůži jeden ze dvou nových odstínů: růžový 05 Brightener pro vyrovnání tmavých skvrn a rozjasnění nebo nejsvětlejší 00 Ivory pro bledulky.

sledujte nás na instagramu