Beauty vychytávky na cesty: Víme, co vám nesmí chybět, pokud letíte za teplem

Doba zimních dovolených a dlouhých cest za teplem je tady...
11262

Tyhle dlouhé cesty, klimatizace, změna podnebí a spousta dalších "nepříjemných situací", působí na naši pleť dost nepříznivě. A to obzvlášť v zimním období, kdy je skok ze zimy do léta opravdu extrémní.

Co si s sebou rozhodně přibalit, pokud vás čeká dlouhá cesta a vysněná zimní dovolená?

1. Termální voda. Skvěle hydratuje a osvěží pleť. Do letadla a na cesty ideální parťák.

2. Masky. Nezaberou moc místa ale budete vděčná za to, že jste si je přibalila. Ať už je použijete během cesty nebo až dorazíte na místo, vaše pleť vám rozhodně poděkuje a vy se budete cítit skvěle.

3. Balzám na rty. Unavené a popraskané rty? To se vám s balzámem na rty, který budete mít po ruce nestane. Do vaší cílové destinace dorazíte se svěžími a sexy rty.

4. Oční krém. Unaveným a oteklým očím předejdete použitím mastnějšího krému, který je určen pro okolí očí. Oči budou rozzářené a bez známek únavy. Hurá.

5. Krém na ruce. Opět zvolte mastnější variantu a celou cestu se důkladně "promazávejte". Vyhnete se tak suché kůži a vaše ruce budou krásné a hebké na dotek.

6. Při každé příležitosti, dostatečně pijte. Ideální je samozřejmě neperlivá voda. Hydratace je během dlouhých cest základ. Nebude vás bolet hlava, vaše pleť nebude vysušená a předejdete i extrémní únavě.