#beautynews: Objevte kouzlo i benefity ranního čistění pleti

Péče o pleť je důležitá. A odličování je ze všeho nejdůležitější!
13195

Líčení je zábava i forma relaxu. Skvělou inspirací k tomu, jak na to, je youtuberka Get the Louk. Její kreativní make-up baví, dodává sebevědomí a podněcuje ke kreativitě. Při výrazném líčení je však nutné použít velké množství beauty produktů, proto je důležité myslet také na šetrné a pečlivé odlíčení. Večer je to samozřejmost, ale víte, že je třeba o pleť pečovat i ráno? Během noci se pleť obnovuje a vyplavují se nečistoty.

Ostatně sama blogerka říká: "Ranní čistění pleti je podle mě stejně důležité jako večerní odlíčení a péče, navíc to člověka po ránu skvěle probudí!”

Během ranní rutiny se vaše pleť prokrví, probere k životu, vyčistí od mazu a toxinů a rozzáří. Z vlastní zkušenosti však víme, že před cestou do práce či do školy má je málokdo drahocenné minuty navíc. Naštěstí jsem právě objevili novinku, díky které ranní péči před nanesením make-upu stihneme raz dva! Musíme za ni poděkovat značce NIVEA, která čistící gel, o kterém mluvíme, prodává. Až ho budete hledat v obchodech, pátrejte po názvu Expertní čistící gel s MicellAIR komplexem

Jak se Expertní čistící pleťový gel s MicellAIR používá? Je to snadné!

1. Před nanesením gelu opláchněte tvář vodou.

2. Aplikujte přiměřené množství přípravku na prsty a začněte s čistěním. Nikam nepospíchejte a dopřejte si několika minutovou masáž.

3. Gel z pleti opláchněte a celý obličej opatrně osušte tak, že na něj budete opatrně opakovaně přikládat čistý ručník.

4. Nyní můžete pokračovat tak, jak jste zvyklá, tedy nanesením denní krému, séra, odkladové báze pod make-up či například BB krému. Gel pleť krásně vyhladí, díky čemuž na ni make-up lépe sedne.

Takže nezapomeňte - večerní odličování je povinnost. A ranní také. Odměnou je pleť v dokonalé kondici, která snese všechny vaše beauty experimenty!

Foto: Adriana Fialová + archiv NIVEA