#BeautyTravel: Co si nesmíte zapomenout?

Ať už vás čeká cesta k moři nebo do hor, produkty péče o pleť nesmíte zapomenout v žádném případě! Zkontrolujte si, že máte vše, co budete na pár dní mimo domov potřebovat.
11648

Odličování a čištění pleti

Už jste si sbalila svůj oblíbený make-up, rtěnku a řasenku? Teď je na čase přemýšlet o odličování. Nejjednodušší a nejpraktičtější je v tomto případě micelární voda. Můžete s ní odlíčit jak oči, tak pleť, a to bez podráždění a vysušování. Pokud máte citlivé oči, přihoďte do své kosmetické taštičky raději i speciální odličovač očí. Ani v případě, že plánujete dát své pleti odpočinek a na dovolené se nelíčit, nevynechávejte čištění pleti. Přes den se totiž na obličeji usazují nečistoty, které ucpávají póry a mohou způsobovat vznik kožních nedokonalostí. V takovém případě sáhněte namísto micelární vody po pleťové vodě nebo čistícím gelu.

TIP: Na pár dní nepotřebujete plné balení produktů, vystačíte si s cestovním! 

Péče o pleť

Po tom, co je pleť svěží a zbavená všech nečistot, přichází na řadu péče. Tady si vystačíte celkem se třemi produkty -- denním, nočním a očním krémem. Ať už jedete do teplejších nebo studenějších krajin, ideální volbou je hydratační péče, jelikož z důvodu změny prostředí a vzduchu má pokožka tendenci se vysušovat. Oční krém je důležitý za každé situace, nejen na dovolené.

TIP: Pokud chcete ušetřit místo ve své taštičce, vyzkoušejte multifunkční péči, kterou můžete použít jako denní krém pro ochranu, noční krém pro regeneraci nebo masku pro výživu pleti.