Reklama

#BeautyTravel: Co si nesmíte zapomenout?

Ať už vás čeká cesta k moři nebo do hor, produkty péče o pleť nesmíte zapomenout v žádném případě! Zkontrolujte si, že máte vše, co budete na pár dní mimo domov potřebovat.
11648

Odličování a čištění pleti

Už jste si sbalila svůj oblíbený make-up, rtěnku a řasenku? Teď je na čase přemýšlet o odličování. Nejjednodušší a nejpraktičtější je v tomto případě micelární voda. Můžete s ní odlíčit jak oči, tak pleť, a to bez podráždění a vysušování. Pokud máte citlivé oči, přihoďte do své kosmetické taštičky raději i speciální odličovač očí. Ani v případě, že plánujete dát své pleti odpočinek a na dovolené se nelíčit, nevynechávejte čištění pleti. Přes den se totiž na obličeji usazují nečistoty, které ucpávají póry a mohou způsobovat vznik kožních nedokonalostí. V takovém případě sáhněte namísto micelární vody po pleťové vodě nebo čistícím gelu.

TIP: Na pár dní nepotřebujete plné balení produktů, vystačíte si s cestovním! 

Péče o pleť

Po tom, co je pleť svěží a zbavená všech nečistot, přichází na řadu péče. Tady si vystačíte celkem se třemi produkty -- denním, nočním a očním krémem. Ať už jedete do teplejších nebo studenějších krajin, ideální volbou je hydratační péče, jelikož z důvodu změny prostředí a vzduchu má pokožka tendenci se vysušovat. Oční krém je důležitý za každé situace, nejen na dovolené.

TIP: Pokud chcete ušetřit místo ve své taštičce, vyzkoušejte multifunkční péči, kterou můžete použít jako denní krém pro ochranu, noční krém pro regeneraci nebo masku pro výživu pleti.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama