Reklama

#bepositive: Naučte se milovat své tělo

Mějte rádi sami sebe a budou vás mít rádi i druzí...
Reklama
8569

Udělejte z nedostatků přednosti

Uvědomte si, že některé věci prostě nezměníte. To, že budete plakat nad svýma krátkýma nohama vám je neprodlouží. Vašich 185 cm se přes noc nezmění na 170 cm, i když byste si přála být drobnou slečnou nejvíc na světě, a pokud jste se narodila s širokou pánví, široká pravděpodobně vždy zůstane. Ale jak se říká, sto lidí, sto chutí. Tak proč si neužívat, že jste malá a roztomilá, že jste modelkou, která je všude vidět, nebo že jste díky ženským křivkám zatraceně sexy? Třeba se právě proto do vás pan božský zamiluje.

 

Hýčkejte se

I když se bojíte pohledu do zrcadla více než ceny nové Zara kolekce a nejraději byste zalezla pod peřinu, nedělejte to. Zahoďte tepláky a oblečte se i doma do něčeho sexy. Dopřejte své pokožce hydrataci vrstvou voňavého krému, umyjte si vlasy a dejte péči svým nehtům. Uvidíte, že si rázem budete připadat o sto procent lépe, než kdyby jste v teplákách a starém tričku s fleky od kečupu dojídala pátou porci nudlí od Vietnamců.

 

Naučte se přijímat komplimenty

Pokud vám někdo řekne, že vám ta nová sukně sluší, odpověď, „ Jo, tu mám ráda, ta mi z dvoumetrovýho zadku udělá jen zadek metrový,“ není nejlepší. Stačí se usmát a užívat si milé poklony. Pokud budete před ostatními schazovat sama sebe a budete byť jen formou vtipu upozorňovat na své nedostatky, začnou vás vašima kritickýma očima vidět i ostatní. A to přece nechcete! Užívejte si sebemenší pochvaly od kolegů, kamarádů nebo rodiny a třeba jim časem začnete věřit, že jste opravdu krásná taková jaká jste.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama