Bezchybná pleť: Zatočte definitivně s černými tečkami

Bitva s černými tečkami není procházka růžovým sadem a zná ji mnoho z nás...
11974

Pokud ale nasadíte ty správné bojovníky, můžete vyhrát a vaše pleť bude bez jediné chyby!

Jestli se chcete černých nepřátel skutečně zbavit, vsaďte na pleťovou péči zacílenou přímo na tento problém. Která to je? Poradíme vám.

Pro výběr vhodné péče je zásadní zejména obsah účinných složek. Zaměřte se na látky s antibakteriálními vlastnostmi jako je aktivní uhlí, kyselina salicylová, různé druhy jílů nebo tea tree olej. Značka Garnier má proti černým tečkám účinnou zbraň: řadu Pure Active s aktivním uhlím, které působí jako magnet na nedokonalosti, pomáhá tak redukovat přebytečnou tvorbu mazu a odstraňuje nečistoty.

Denní pravidelná péče 

Aby nedocházelo k ucpávání pórů nečistotami a netvořily se tak černé tečky, je potřeba udržovat pleť čistou. V průběhu noci se na ní usazují malé částečky, které nemusí být na první pohled viditelné, ale během dne mohou udělat neplechu. Smyjte je čistícím gelem ještě před tím, než začnete s líčením. 

Večer je postup opačný. Nejprve zbavte pleť veškerého make-upu a pak ji důkladně vyčistěte. Tentokrát sáhněte po péči 3v1, která obsahuje malé částečky a slouží tak mimo jiné jako peeling. Při mytí ji můžete nechat na pleti několik minut působit pro čistící efekt masky. 

                                                     

 

Jednou za čas 

Několikrát do týdne použijte slupovací masku, která pleť zmatňuje, uvolňuje póry a redukuje černé tečky. Stačí ji nanést na T-zónu nebo jen tam, kde se tyto otravné tečky vyskytují, nechat zaschnout a poté jednoduše sloupnout. 

                                                

Užijte si dokonalou pleť díky řadě Pure Active od Garnier, protože krásnou pletí všechno začíná...

sledujte nás na instagramu