Boj za hezčí zuby: 3 tipy, jak je vybělit a udržet bílé

Krásný úsměv je základ!
10191

Bojíte se profesionálního bělení nebo pátráte po levnější variantě? Máme pro vás 3 tipy, které stojí za vyzkoušení.

Banánová slupka

Pravidelné čištění zubů vnitřní stranou banánové slupky prý dokáže zázraky. Stačí prý čistit jednou denně po dobu dvou minut až do doby, než dosáhnete požadovaného výsledku.

Pití brčkem

Snadno se vám zabarvují zuby nebo je máte konečně hezky vybělené a chcete si je tak udržet? Pak pijte tekutiny s vysokým obsahem barviv brčkem!

Kokos

Naneste na zubní kartáček kokosový olej a vyčistěte si jím jednou denně zuby tak, jak jste zvyklí, nebo si kokosový olej naneste na zuby a nechte ho 5 minut působit. Pokud nejste silní kuřáci nebo nepijete litry kávy denně, tak uvidíte výsledky již za několik dnů.

Ještě lepší variantou je však zubní pasta Signal Long Active Nature Elements Coco White s obsahem 92% přírodních ingrediencí. Přírodní extrakt z kokosových ořechů a zinek, který je známý svou antibakteriální silou, pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů. Pasta navíc skvěle chutná!

Cestovní balení této zubní pasty nyní najdete u každého čísla časopisu JOY s Andreou Kalousovou a Kazmou na titulní straně, tak neváhejte a vyzkoušejte její účinky ještě dnes!