Buďte fresh a svěží: Otestujte s námi přírodní deodoranty od Weledy

Zapojte se s námi do testování skvělých přírodních deodorantů od Weledy!
11490

Být fresh a cítit se skvěle je v létě to nejdůležitější... Jak toho dosáhnout? Vsaďte na jistotu. Tou jsou rozhodně přírodní deodoranty značky Weleda.

Přírodní deodoranty od Weledy fungují na zcela jiném principu než antiperspiranty. Weleda vyvinula speciální recepturu založenou na rostlinných ingrediencích, které jsou k pokožce šetrnější. Díky unikátnímu složení neutralizují tělesný pach a dokáží mu předcházet po dobu 24 hodin, aniž by docházelo k potlačení přirozených termoregulačních funkcí pokožky. Pokožka tak může dýchat a její póry nejsou blokovány.

Tajemstvím úspěchu jsou dvě klíčové ingredience: antibakteriálně působící kořen lékořice a vilín, léčivá bylinka se zklidňujícími a tonizujícími účinky. Tyto rostliny se skvěle doplňují, a proto také tvoří základ roll-on deodorantů. V kombinaci s přírodními esenciálními oleji se nabízí variace ve 3 oblíbených vůních: Citrus, Granátové jablko a Men. Dlouhotrvající vůně citrusu osvěží tělo i mysl a dodá energii. Navíc představuje unisex variantu, vhodnou pro muže i ženy. Exotickým závanem dálek zavoní Granátové jablko, skrývající ovocnou svěžest pomeranče a davany v kombinaci se sladkou vanilkou. Poslední varianta – Men je vyvinuta především pro pány, ale ocení ji i ženy: v jejím jádru se mísí vavřín kubébový s vousatkou, rozmarýna pak zdůrazňuje dřevité a maskulinní aspekty vůně. 

Všechny tři deodoranty poskytují spolehlivou 24hodinovou ochranu a přírodní svěžest. Snášenlivost pokožky je dermatologicky testována. Vzhledem ke složení jsou přípravky vhodné i pro vegany. Kromě nich Weleda nabízí i deodoranty ve spreji, které díky vylepšenému složení poskytují prodlouženou výdrž. Můžete si vybrat mezi citrusem, kořeněnou šalvějí nebo vůní růže. Čím dál více spotřebitelů vyhledává deodoranty bez hliníkových solí a Weleda jim rozhodně má co nabídnout.

Chcete otestovat přířodní deodoranty na vlastní kůži? Zapojte s se námi do testování a novinku od Weledy si jednoduše zamilujte, stejně jako my.

Po vyplnění registračního formuláře se padesát z vás může těšit na skvělé a voňavé testování.

sledujte nás na instagramu