Reklama

Care Beyond Skin | Zjistěte, jak značka vaší oblíbené kosmetiky NIVEA pomáhá světu

Pomoc pro lidi, společnosti i životní prostředí!
Reklama
12984

Značka Nivea nám během období karantény velmi zpříjemňovala život i čas strávený doma. Každá sprcha i koupel provoněná sprchovými gely by se dala přirovnat k oáze klidu, kterou jsme tolik potřebovali. Speciálně NIVEA Sprchový gel Fresh Blends Raspberry nám dodával pocit, že stále žijeme na plno - osvěžil nás a dodal nám energii. To, že jsme potom voněly jako čerstvě utržené maliny, je rozhodně příjemný bonus navíc!

Kromě chvilek plných odpočinku nás produkty NIVEA provázely také přísnou hygienou. Každé mytí rukou provázela následná hydratační péče

Kromě naší koupelny však společnost Beiersdorf, výrobce kosmetiky NIVEA, pomáhala i na mnohem důležitějších místech. V České republice pomohla konkrétně finančním darem ve výši 1 200 000 korun českých. Tuto sumu rozdělila mezi tři humanitární organizace!

Český červený kříž

Jedna ze 192 národních společností Mezinárodního červeného kříže. Působí na poli sociálním, zdravotním a humanitárním, pomáhá při katastrofách a válkách, věnuje se zdravotní výchově. Nyní distribuuje roušky, jiné ochranné pomůcky a desinfekci – lidem a sociálním i zdravotnickým zařízením, pomáhá seniorům, doučuje děti na dálku a účastní se prevence. Společnost Beiersdorf podpořila programem okamžité pomoci Český červený kříž částkou 400 tisíc korun českých.

ADRA

Mezinárodní humanitární organizace poskytuje pomoc lidem v nouzi, v Česku od roku 1992. ADRA pomáhá výrobou ochranných roušek, dezinfekčních přípravků, gelů a rukavic svým dobrovolníkům, kteří pomáhají ohroženým obyvatelům v souvislosti s COVID 19 (např. donáškou potravin, léků atd.). Společnost Beiersdorf podpořila programem okamžité pomoci organizaci ADRA částkou 400 tisíc korun českých.

Člověk v tísni

Nevládní nezisková organizace, která poskytuje humanitární pomoc a pomáhá lidem, kteří se dostanou do dluhové, finanční a existenční tísně např. zajištěním potravinové pomoci. Člověk v tísni nabízí také dluhové poradenství pomocí bezplatné telefonické linky a zajišťuje online doučování dětem ze sociálně slabých rodin. Podporuje také učitele i rodiče ve vzdělávání dětí doma. Společnost Beiersdorf podpořila programem okamžité pomoci organizaci Člověk v tísni částkou 400 tisíc korun českých.

Kromě této formy pomoci se NIVEA angažovala i jinak. Společnost Beiersdorf ve svých závodech na pěti kontinentech začala vyrábět dezinfekční prostředky. Díky této aktivitě byla schopna objem příspěvku oznámeného v polovině března navýšit na dvojnásobek.

A také dar v podobě minimálně 5 000 000 kosmetických produktů pro péči o pokožku a ruce značky NIVEA pro zdravotnický personál po celém světě, jehož pokožka je v současné době vystavena mimořádnému zatížení, hodnotíme jako skvělý nápad! Děkujeme!

Foto: PR + Getty Images

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama