Reklama

Chilly Intima: Specialista na intimní hygienu

Najít perfektní produkty pro intimní hygienu není snadné...
Reklama
12501

Není to ale ani nemožné! Důkazem je značka Chilly Intima. 

Chilly Intima jsou prvotřídní výrobky pro intimní hygienu žen s lactid acid ( kyselinou mléčnou ), která respektuje a obnovuje přirozenou fyziologickou rovnováhu intimních partií. Obsahuje aktivní látky s protiplísňovým a antibakteriálním účinkem. Výrobky Chilly Intima jsou klinicky testovány a hypoalergenní.

Chilly Intima - to jsou hypoalergenní gely a ubrousky pro každodenní intimní hygienu. Díky produktům Chilly Intima se budete cítit svěží kdykoliv během dne včetně dní, kdy jste na cestách - díky praktickým intimním ubrouskům pro snadné a rychlé použití.

Ubrousky Chilly Intima jsou ve třech variantách - pro citlivou pokožku ( Delicate formula ), antibakteriální ( Formula with Antibacterial ) a osvěžující ( Fresh formula ).

Gely Chilly Intima pak najdete ve variantách - Chilly Intima Fresh ( s přírodním mentolem ) vhodné pro každodenní použití, Chilly Intima Delicate ( jemně čistí a poskytuje pocit úlevy ), Chilly Intima Antibacterial ( vhodné k použití při návštěvě míst s vyšším rizikem přenosu bakteriální infekce ), Chilly Intima pH 3,5 ( účinná prevence vzniku infekcí a nepříjemných pocitů ), Chilly Intima Hydrating ( zvyšuje hydrataci sliznice a dodává hebkost a výživu ). 

Ať už jste v pohodlí domova nebo na cestách, produkty Chilly Intima by vám rozhodně nikdy neměly chybět. Jakmile je jednou vyzkoušíte, storpocentně si je zamilujete! Podrobnosti o všech produktech najdete na www.chillyintima.cz

Navíc s produkty Chilly Intima můžete nyní vyhrát každý týden i Instax, tak se neváhejte zapojit!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama