Colorista Washout | Čtenářky chválí hlavně snadné nanášení a regulaci intenzity!

Rozdali jsme k otestování 100 barev Colorista Washout a konečně známe dojmy našich čtenářek...
12673

Předně bychom chtěli moc poděkovat všem našim čtenářkám, které svědomitě zkoušely barvu, vyfotily finální efekt, napsaly nám své postřehy z aplikace barvy i hodnocení okolí, které takovou změnu účesu nečekalo.

Hlavní výhodou všech odstínů barev Colorista Washout jejich několikatýdenní výdrž. Právě tuto vlastnost ocení všechny ženy, které chtějí vyzkoušet modrou, růžovou, burgundskou červeň, fialovou nebo tyrkysovou, ale bojí se trvalé změny nebo radikálního zásahu do vlasového vlákna.

Přesně to nejvíce ocenily naše čtenářky, které by se bez produktu Colorista Washout od L'Oréal Paris ke změně neodhodlaly. Čtenářka @susanqa navíc chválí také jednoduchou aplikaci a možnost snadné regulace intenzity barvy podle doby působení.

Katka V., @terezka.svadlenova, @susanqa

 

Vybírat můžete hned ze šesti barev - modré, dvou odstínů růžové, tyrkysové, fialové a vínové. Zdá se vám to málo? Pak popusťte uzdu fantazii a použijte klidně hned několik barev najednou!

Na každému obalu barvy Colorista Washout najdete informace, který produkt je vhodný vzhledem k vaší stávající barvě vlasů. S barevnými odstíny Colorista Washout dosáhnete nejlepších výsledků na světlých až středně hnědých vlasech. Pro tmavší vlasy je vhodné nejprve použít Colorista BRUNETTE BLEACH pro zesvětlení vlasů. A pokud se vám to nepovede nebo se vám v kalendáři vyskytne důležitá událost, na kterou se barevné vlasy nehodí, nic se neděje! Stačí použít produkt Colorista Revomer a barva je fuč!