Cukrové scruby pro každý typ pleti

Jemné scruby s cukry přírodního původu jsou ideálním řešením k účinné, ale šetrné exfoliaci pleti. Různé druhy cukrů v kombinaci s dalšími pečujícími látkami vytváří efektivní složení pro obnovu a zjemnění pleti.
11326

Exfoliace je proces, při kterém, za pomoci malých zrníček (cukru, drcených skořápek atd.), obrušujeme vrchní vrstvu pleti, abychom ji zbavily odumřelých kožních buněk. Pravidelné obrušování pleti je základem k její obnově a zdravému, mladistvému vzhledu, proto bychom jej neměli podceňovat a pečlivě vybírat vhodné produkty.

Nové cukrové scruby Smooth Sugars od L´Oréal Paris ve svém jádru spojují tři druhy cukrů – bílý, hnědý a zlatý a další lahodné ingredience pro různé potřeby pleti. Navíc je můžete použít také pro vyhlazení a zjemnění rtů, které tak připravíte pro nanášení vaší oblíbené rtěnky.

Tři cukrové scruby pro různé typy pleti

Semínka z kiwi proti černým tečkám
Voňavá kiwi semínka v kombinaci s mátovým esenciálním olejem a esenciálním olejem z citronové trávy pomáhají vyhladit povrch pleti, redukovat nedokonalosti a čistit póry. Tento kiwi scrub má navíc samo zahřívací schopnost, díky které je jeho účinek ještě znásoben.

Rozjasnění pleti díky oleji z hroznových semínek
Složení obohacené o olej z hroznových semínek, olej monoi a prášek z acai pomáhá zbavit pleť mdlého vzhledu a rozjasnit ji. Hroznový olej je navíc bohatý na vitamin E, který jak je známo, pozitivně ovlivňuje stav pleti.

Kakaové máslo pro vyživení pleti
Jemná čokoládová vůně scrubu s obsahem kakaového másla, kokosového oleje a kakaových zrníček nadchne vaše smysly a jedinečné složení potěší vaši pleť. Pomáhá zmírnit suchost pleti, chránit její bariéru a zjemnit ji. Po použití zůstane vaše pleť krásně hydratovaná a hladká.

Na který cukrový scrub má chuť vaše pleť?

 

sledujte nás na instagramu