Dokonalá krása: Zapomeňte na chemii a vsaďte na přírodu

Užívejte si nature péči a objevte kouzlo bezchybné pleti.
10123

I když máme pocit, že nás chemické složení produktů může v akutních případech vytáhnout z nejhoršího, nic se nevyrovná dlouhodobé péči z přírodních zdrojů, která nás dokáže proměnit v bezchybnou IT girl navěky. Základním krokem je péče. I když make-up zachrání poslední detaily, je potřeba myslet od základu. A pokud můžeme radit, máme pro vás tip na cestu, po které se vydat.

Vysoký účinek a přírodní složení totiž u pleťového krému už dávno nejsou neslučitelné požadavky. V laboratořích Kiehl's se právě na propojení všech našich požadavků zaměřili a vznikl regenerační pleťový krém, který budete milovat. (Doufáme, že minimálně stejně jako my!) Pure Vitality Skin Renewing Cream dokáže jako první na světě využít na maximum účinky dvou zásadních přísad – manukového medu z Nového Zélandu a korejského červeného ženšenu.

Díky super přírodnímu složení a hutné a výživné textuře se proto ihned po prvním nanesení můžete těšit na dokonale hydratovanou a zároveň regenerovanou pleť.

A malý bonus navíc? Hned několik pokladů v podobě Pure Vitality Skin Renewing Cream v hodnotě 1600 Kč pro vás máme připravené k testování.

Představujeme vám členy naší testovací crew!

Nikola Polanská
Lucka Toupalova
Věra Mitrengová
Lenka Štajnerová
Mgr. Alice Paulová
Šárka Levová
Gabriela Hůlková
Tereza Dobrová
Tereza Chaloupková
Iva Hegerova
Věra Gažarova
Michaela Frankova
Daniela Vilhelmova
Gabriela Vurmova
Lucie Tomisová
Michaela Marečková
Lucie Reno
Kateřina Krause
Jana Zahradníková-Komárek
Ptackova jana
Andrea Medunová
Katka Řepíková
Zuzana Plechatá
Radka Tajčová
Iveta Huvarova
Zuzana Kučerová
Martina Němcová
Radka Paligova
Eliska Valehrachova
Michaela Horáková