Dokonalá pleť: Dopřejte si luxusní beauty péči v pohodlí vašeho domova

Tuhle novinku si jednoznačně zamilujete! Foreo představuje UFO 2 a posouvá power-masking na novou úroveň...
12954

Výkonná, na míru a opravdu luxusní péče o pleť –UFO 2 mění budoucnost power beauty v realitu.

Tato průkopnická inovace od švédské skintech společnosti FOREO v roce 2020 se postarala o významný pokrok ve smart masking díky nejúčinnějšímu a nejrychlejšímu ‘Power Mask’ ošetření na míru na světě. UFO 2 má více barev než duha a představuje významně vylepšenou variantu oceněné masky UFO, jež byla uvedena již v roce 2018. Nejnovější generace UFO exkluzivně využívá plné spektrum LED světla, rituály péče o pleť nastavené v aplikaci na míru a vyspělou termoterapii, která dokáže dodat pleti teplo až 5x rychleji než u první generace produktu.

UFO 2 se kombinuje exkluzivně s UFO Power Activated Masks, čímž vzniká spojení výjimečné technologie a výživných přírodních ingrediencí pro jedinečné domácí wellness zážitky. FOREO nedávno uvedlo řadu masek Farm To Face Collection, vytvořenou z nejlepších ingrediencí z celého světa včetně: hydratační masky Bulgarian Rose, čistící masky Green Teaa vyhlazující masky Acai Berry. A pro někoho, kdo touží po velice luxusním zážitku, značka FOREO přináší domů i velmi speciální masku –Intensive Caviar Fusion Mask, jenž proměňuje kaviár a 24-karátové zlato do výjimečného anti-age ošetření.

 

Hlavní vlastnosti UFO 2:

●VÝJIMEČNÉ VÝSLEDKY BĚHEM NĚKOLIKA VTEŘIN UFO™ 2 Vám dopomůže k dokonalé pleti, promění 20-minutovou rutinu s maskou do 90-vteřinového ošetření. 

●KOMPLETNÍ POWER MASK OŠETŘENÍ - Zkrášlení pleti pomocí Hyper-Infusion technologie (Termo-terapie, kryo-terapie), plné spektrum LED světel (8 různých barev) & T-Sonic™ Pulzace. UFO™ 2 nabízí pokročilé power masking z pohodlí Vašeho domova. 

●TECHNOLOGIE NA MÍRU - Přizpůsobte si svou masku na míru a vytvořte si svůj vlastní rituál v aplikaci, kde si můžete vybrat a uzpůsobit technologii pro svou UFO™ Power Activated Mask. 

●PROPOJENÍ S APLIKACÍ - Automatická synchronizace preferencí s FOREO For You aplikací a řada předpřipravených rituálů masek.

●CHYTRÝ ŠVÉDSKÝ DESIGN - Ergonomický tvar vhodný pro kontury obličeje, lehký a přenosn.

UFO 2 balení obsahuje:

●UFO™ 2 přístroj

●USB nabíjecí kabel

●1x Make My Day masku

●Quick Start návod

●Základní manuál

●Stojánek

 

My v redakci produkty Foreo už nějakou dobu testujeme a musíme říct, že jsou skvělé! Nejen, že ušetříte spoustu času ale opravdu pocítíte a hlavně uvidíte rozdíl!