Dokonalé obočí jako Cara Delevingne? Víme, jak na to!

A dosáhnout ho hravě můžeme i my, kterým od přírody nenarostlo...
10436

Úprava obočí je dnes stejně samozřejmá, jako úprava vlasů či řas. Stejně jako si dennodenně nanášíme řasenku, měly bychom si malovat i obočí. Že ale nevíte, jak přesně na to? Tak to jste na správném místě. A potěšíme dokonce i ty z vás, kterým od přírody husté obočí nenarostlo. Máme totiž tipy, jak to změnit! Tak se na ně pojďme podívat.

1. Husté obočí je základ

Abychom dosáhly ideálního tvaru, který se momentálně nosí, musíme si nejprve nechat obočí dorůst. Úzké proužky už jsou dávno pasé. Předělat ale tvar obočí od základu a čekat, než naroste, to chce opravdu pořádnou dávku trpělivosti. A tak pro vás máme zázračného pomocníčka, díky kterému budete mít husté obočí do měsíce opravdu každý. Tím zázrakem je růstové sérum od Synouvelle cosmetics od značky Luvica. Díky němu vám bude obočí růst i na místech, kde dříve ne! Zn.: Vyzkoušeno. 

2. Jak na trhání?

Tak husté obočí už máme, ale jak ho vytrhat do správného tvaru? Základem je před trháním obočí učesat kartáčkem, abyste věděly, které chloupky jsou na správném místě, a které musí pryč. Poté se zaměřte na 3 základní body z obrázku, které vám určí, kde má obočí začínat a končit. Pomoct si můžete tužkou, kterou přiložíte k nosní dírce směrem nahoru. Tam kde tužka u obočí končí by mělo začínat. Končit by mělo tam, kam bude ukazovat tužka po přiložení k nosu a vnějšímu koutku oka. 

3. Malování

Stejně jako si malujete řasy a oční víčka, zapojte do ranní rutiny i malování obočí. Můžete použít buď zkosený štěteček a stíny dle odstínu vašeho obočí, nebo tužku na obočí. Po namalování obočí přejeďte kartáčkem, zbavíte se tak vrchního nánosu stínů, který by mohl působit nepřirozeně. 

sledujte nás na instagramu