Dokonale odlíčená: poznejte kouzlo hydrofilního oleje!

Beauty pravidlo číslo jedna, které by měla dodržovat každá z nás, je pořádně si očistit tvář před tím, než se vypravíte do říše snů. A hydrofilní olej to dokáže na jedničku.
10484

Tento kosmetický zázrak se k nám dostal z Koree a hned si získal srdce všech, kdo má rád šetrné a jemné produkty, které ale zároveň zatočí s veškerými nečistotami. Na tváři se nám jich totiž během dne usadí opravdu hodně, nemluvě o všech těch vrstvách make-upu.

Jak vlastně funguje? Díky své jedinečné struktuře - jedná se totiž o směs olejů a emulgátorů, které se při kontaktu s vodou promění v lehké odličovací mléko. To následně jednoduše odstraní nečistoty a rozštěpí tuky i vosky obsažené v kosmetice. A ani voděodolné produkty pro ně nejsou žádnou překážkou.

Nejlepší na hydrofilním oleji je, že nemusíte pleť namáhat pracným třením, stačí ho jen nanést, lehce několik vteřin masírovat tvář a následně smýt vodou. Díky tomu, že je olej na tváři jen krátkou chvíli, neměl by ucpávat póry. Tvář je ve finále čistá, hebká a bez nepříjemného lepkavého filmu nebo mastného efektu. No, nezní to lákavě?

1. Hydrofilní olej bez éterických olejů, Nobilis Tilia, prodává Folly.cz, 289 Kč

2. Dvousložkový odličovač Take The Day Off, Clinique, 549 Kč

3. Dvoufázový odličovač Miel-en-Mousse obohacený o med z akácie, Lancôme, 880 Kč

4. Odličovací olej s bavlníkovým olejem, Sephora, 290 Kč

5. Čistící olej Bambucké máslo, L´Occitane, 535 Kč

sledujte nás na instagramu