Reklama

Dopřejte své pleti dotek luxusu: Top produkty bez kterých nebudete moct žít

Vaše pleť si zaslouží jen to nejlepší...
13085

A to nejen v pokročilém věku. Pleť by měla být rozmazlována od časného mládí - věřte, že vám to vrátí!

Určitě jste i vy už slyšeli, že "tenhle produkt" je na vás zatím moc drahý, že "na tohle" máte ještě dost času atd... Ale víte co? Opak je pravdou! Nikdy nelitujte peněz, které investujete do vás samotných! Vždyť, kdo jiný na světě si zaslouží více hýčkání než právě VY?

A které top luxusní produkty vám doporučíme my z vlastních zkušeností?

1. LA PRAIRIE

Značka La Prairie se zrodila ve stejnojmenné švýcarské klinice u břehů Ženevského jezera.

Lékař Paul Niehans zde prokázal, že výzkum buněk a převratné technologie ve spojení s revolučními substancemi mohou výrazně zpomalit procesy stárnutí. La Prairie Clinic se tak stala průkopníkem v boji proti buněčnému stárnutí.

Zákazníky kliniky byly takové osobnosti jako Charlie Chaplin, Marlene Dietrich nebo Charles de Gaulle. Dnes, po několika dekádách výzkumů a průlomových objevů, je La Prairie synonymem vědeckého přístupu ke kráse, luxusu a dokonalosti.

Vlajkovou lodí značky La Prairie jsou výrobky pro péči o pleť založené na převratném patentovaném komplexu přísad Exclusive Cellular Complex. Ten účinně zabraňuje stárnutí pleti a chrání ji před negativními vlivy prostředí.

Značku La Prairie reprezentují rovněž luxusní, smyslné a elegantní parfémované a toaletní vody obsahující ty nejkvalitnější ingredience.

Ty nejlepší produkty značky La Prairie najdete ZDE.

2. PAYOT

Staňte se aktivními tvůrkyněmi své krásy. Přidejte se k ženám, kterým značka Payot už 100 let pomáhá při každodenních kosmetických rituálech, jež proměňuje ve výjimečný zážitek. Myslí při tom na ženy v jakékoliv etapě života a odráží potřeby rozličných typů pleti. Za jejím úspěchem tak stojí hlavně autentičnost a důvěra.

Payot vychází ze zkušeností a péče profesionálních kosmetiček, která v domácím prostředí pokračuje právě prostřednictví kosmetických přípravků. Payot kosmetika je založena na nejnovějších vědeckých výzkumech, inovačním složení, ale i na tom, jak ji smyslově vnímáme. Proto má pleťová péče Payot vyladěné také vůně, barvy či textury. Charakteristické zaoblené nádobky jsou pak inspirovány ženskými křivkami.

Abyste i vy napomohli své pleti ke kráse, vyzkoušejte například chronoaktivní krém Payot z kolekce Blue Techni Liss, který pleť perfektně ochrání před vnějšími agresivními vlivy. Řada My Payot je pak zaměřena hlavně na rozjasnění pleti a pokud potřebujete vyrovnat její barevný tón, vsaďte na Payot CC krém.

Objevte produkty PAYOT ZDE.

3. HELENA RUBINSTEIN

HELENA RUBINSTEIN je značkou péče o pleť avantgardního luxusu. Její bohaté dědictví je doprovázeno závazkem značky k inovaci a spolupráci se špičkovými vědci.

HELENA RUBINSTEIN vychází ze své historie, název značky je synonymem pro ikonické produkty, vědeckou legitimitu a výjimečné formule. Od první hydratační péče Valaze až po voděodolnou řasenku – ambicí značky je nadále vytvářet kosmetickou péči budoucnosti. HELENA RUBINSTEIN je totiž zavedenou tradiční značkou i průkopníkem. 

Avantgarda je obsažena v každém detailu inspirovaném vědou, silou přírody i neustálým hledáním maximální účinnosti, je rovněž v high-tech formulích i specifickém balení. Laboratoře  produkty testují až 200krát, každá kapka je vrcholem luxusu a přední expertizy sahající až do úrovně kožních buněk a buněčného přeprogramování.

U kmenových rostlinných buněk ve formulích HELENA RUBINSTEIN bylo klinicky prokázáno, že posilují buněčnou aktivitu kůže, jsou zásadní pro omlazení a dlouhodobé anti-ageingové výsledky.  V porovnání s tradičními aktivními látkami využívanými v kosmetice, kmenové rostlinné buňky spojují sílu přírody a vědy a vytvářejí nové příležitosti pro viditelné zlepšení pleti jako nikdy předtím. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama