Face Awards CZ&SK | Nenechte si ujít jarní make-up tutoriál a rozhovor s loňskou výherkyní @Denuuusik!

Přihlašování do třetího ročníku jedinečné soutěže s NYX Professional Makeup je v plném proudu!
11187

Sledujete výherkyně prvního a druhého ročníku Denisu Strapkovou a Koki? Líbí se vám jejich práce, zážitky a záplava všech novinek kosmetiky NYX Professional Makeup, kterou díky výhře v soutěži mají? Chcete se stát NYX Professional Makeup ARTIST OF THE YEAR 2018 za Českou a Slovenskou republiku? Milujete líčení a vlastníte YouTube kanál? Pak neváhejte a přihlašte se! Čas máte jen do 1. dubna 2018.

Soutěž je pro účastníky starší osmnácti let a výhra je více než snová! Titul NYX Professional Makeup ARTIST OF THE YEAR 2018 za Českou a Slovenskou republiku, 27.000 CZK, týdenní výlet do Los Angeles na finále Face Awards a možnost celý rok testovat kosmetické novinky od NYX Professional a sponzorů soutěže.

Rozhodli jste se, že se přihlásíte? Pak si to určitě nenechte pro sebe! Kromě poroty, jejímž členem je také šéfredaktorka časopisu JOY Valentina Tesařová, totiž rozhodují i hlasy veřejnosti!

Více informací i přihlašovací formulář najdete na faceawards.nyxcosmetics.cz nebo na faceawards.nyxcosmetics.sk!

A teď už slibované video s výherkyní loňského ročníku soutěže Denisou Strapkovou alias @Denuuusik. Denisa vám ukáže, jak si vytvořit perfektní jarní make-up a ještě prozradí něco o své cestě soutěží. Přejeme vám skvělou zábavu!

GRWM ft. Denisa Strapková | Face Awards 2018