Reklama

FOREO LUNA mini 3: Recenze čístícího kartáčku pro péči o pleť po tréninku

Recenze na čistící kartáček FOREO LUNA mini 3, který je ideální péčí o pleť po tréninku. Přečtěte si upřímnou recenzi po 2 týdnech používání.
12559

Fyzická zátěž není náročné jen pro tělo, ale taky pro naši pleť, proto bychom se o ni měli pečlivě postarat. Novinka FOREO LUNA mini 3 po cvičení jemně odstraní 99,5 % nečistot, oleje a potu a připraví pokožku pro následnou hydrataci a péči.

My jsme měli možnost kartáček LUNA mini 3, horkou novinku podzimu 2019, exkluzivně vyzkoušet. A používali jsme ho nejen po cvičení, ale i před cvičením!

Make-up může při fyzické námaze zabránit detoxikačnímu procesu pleti. Pečlivým vyčištěním pleti jsme proto před cvičením podpořili uvolnění pórů a zbavení se toxinů. Po cvičení jsme pomocí LUNA mini 3 odstranili z pleti pot, odumřelé kožní buňky i bakterie. A rozdíl byl opravdu znát!

Ultra-hladké silikonové štětinky v kombinaci s 8 000 T-Sonic pulzováním za minutu při 12 různých intenzitách poskytuje tváři efektivní, ale maximálně jemné čištění bez podráždění.

Celý proces dokonalého vyčištění pleti po cvičení vám navíc zabere díky režimu GLOW BOOST pouze 30 vteřin! A je jen na vás, kde svou rutinu s LUNA mini 3 provedete.

Kartáček je 100% vodotěsný, vyrobený z rychleschnoucího neporézního silikonu, což vám umožní například pohodlné čištění pleti ve sprše bez nutnosti výměny kartáčových hlav. No není to boží?

Teď už jen stačí vybrat na foreo.com jednu z pěti trendy barev na foreo.com a nainstalovat si do telefonu interaktivní aplikaci. Díky aplikaci můžete pohodlně kontrolovat nastavení svého kartáčku anebo použít funkci FIND MY LUNA.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama