Halloweenský make-up: Odličte ho v okamžiku!

Svátek duchů je za dveřmi. Jistě máte svůj převlek, stejně jako make-up do detailu promyšlený. Přemýšlela jste ale, jak se po dlouhém, protančeném večeru co nejrychleji zbavit odolného make-upu? Snadno!
11803

Halloweenský make-up, to nejsou jen barevné oční stíny, výrazné rtěnky, voděodolné linky, ale také různé barvy na obličej, třpytky a další ozdoby, které jsou nedílnou součástí celkového looku. Ať už se chystáte na večerní party nebo poklidnější večer s přáteli, s líčením rozhodně nešetřete. Kdy jindy se odvázat než při této speciální příležitosti? 

Až dorazíte z halloweenského večírku domů, padne na vás nejspíše únava a poslední věc, kterou se budete chtít zabývat je odličování a čištění pleti. I tak ho nepodceňujte a věnujte pleti pár minut důkladné péče. V opačném případě byste se mohla ráno probudit s nevzhlednými pupínky, ucpanými nebo dokonce zanícenými póry. Nejenže by vás čekal zkažený den hned od rána, ale také několik dní nebo dokonce týdnů, než se jich definitivně zbavíte. 

K odlíčení použijte odličovací mléko společně s vatovým tamponkem a make-up s ním jednoduše odstraňte. Pokud se potřebujete zbavit odolnějšího líčení, polštářek na daném místě pár vteřin přidržte, aby se barevné pigmenty rozpustily a nemusela jste pleť a oči zbytečně dřít. Až bude tamponek čistý, použijte zklidňující pleťovou vodou a nezapomeňte na pečlivou hydrataci celého obličeje a oblasti kolem očí. 

L’Oréal Paris nabízí čistící pleťovou péči obohacenou o výtažky vzácných květů Fleurs Rares, která pleť účinně čistí, ale zároveň nenarušuje kožní bariéru. Modrá řada je určena pro normální a smíšenou pleť, růžové označení mají produkty pro suchou a citlivou pleť. Složení napomáhá zjemnění a zmírnění nepříjemných pocitů pleti při každém použití.