Happy Birthday: Užijte si s námi 1. narozeniny beauty ráje NYX Cosmetics v Čechách

Oslavy propuknou už teď o víkendu!
10213

Představovat vám dlouze značku NYX Professional Makeup asi nemusíme. Kouzelné produkty snad ve všech barevných odstínech oslovily celou generaci beauty junkie a oslovuje stále další a další make-up nadšence.

V České republice navíc značka původem z LA oslaví už tento víkend od 12.-13. května první výročí a my, a upřímně doufáme že i vy, u toho nebudeme chybět. Nekonečná záplava barev, oblíbených produktů i zábavy na nás totiž bude čekat v průběhu obou dnů v prodejně NYX Cosmetics v obchodním centru Nový Smíchov v Praze.

A pokud se máte chuť do oslav zapojit ve velkém a ne jen jako host velké oslavy, vykouzlete si ten nejlepší make-up za pomoci NYX Professional Makeup produktů a sdílejte svou fotku na Instagram, na které označíte profil @NYXCOSMETICKS_CZSK a připojte se tak k make-up artistkám a nadšeným amatérkám, které značku jednoduše milují.

Připraveny na oslavu roku? Ano? Tak v tom případě pro vás máme ještě jeden bonus navíc. Pokud v průběhu oslav NYX Cosmetics butiku v OC Nový Smíchov ukážete při placení novou JOY se Zendayou na titulní straně, získáte tak na místě voucher na NYX líčení. 

Více informací o celém průběhu oslav hledejte na FB události akce.