Reklama

#homespa: Jak si doma dopřát VIP péči o pleť i tělo

Opečovávejte se bez výčitek!
Reklama
8547

Dopřát si v uspěchané době volno na navštívení lázní se všemi procedurami, které nás mají udělat mladší, hezčí a odpočatější je skoro nemožné. Není ale nic jednoduššího, než si luxusní péči dopřát doma. Stačí vám přitom jen chvilka a relaxace může začít.

1. Peeling

Dopřejte svému tělu pořádnou očistu. Stačí vsadit na scrub s citrusovou vůní a vaše tělo bude nastartováno okamžitě.

2. Esenciální oleje

Bylinky jsou všelék a díky správné kombinaci ve vás dokáží probudit lepší já, smysl pro dochvilnost, odehnat splíny a naopak přivolat všechen klid světa. Stačí si vybrat jen ten správný oil koktejl a můžete se těšit z výsledků. A ta vůně!

3. Zaostřeno na oči

Z neustálého běhu mezi povinnostmi občas zapomeneme přestat koukat na reálné věci a soustředíme se jen na blikající obrazovky, monitory a displeje. Málo spíme, a tak se k unaveným očím přidává i bonus v podobě tmavých kruhů pod nimi. Zn.: Katastrofa. Zkuste recyklovat pytlíky od zeleného čaje nebo kolečka salátových okurek, lehněte si na chvíli na záda a nechte na pohledu s jiskrou pracovat přírodu za vás.

4. Péče o rty

Nic není tak důležité jako pečovat o své rty. Stejně jako jsou oči oknem do vaší duše, rty prozradí všechno hlavně o vašem fyzickém zdraví. Dopřejte jim proto péči spojenou s pořádnou porcí hydratačních lip balmů, které se postarají aby o tom, jak jste fit, nemohl na první pohled nikdo zapochybovat.

5. Svěží pleť

Pít dostatek správných tekutin je nutné, stejně tak je ale vhodné dodávat tekutiny pokožce zvenčí. Pokud jste stejně jako my městský typ, máme pro vás beauty tip. Ve snaze bojovat s městskou únavou a nedostatkem hydratace by vám neměla uniknout Lancôme novinka – řada péče o pleť ÉNERGIE DE VIE~ENERGIE ŽIVOTA, která je pro vaši pleť to samé jako kombinace meditace, spánku a pobytu na čerstvém vzduchu pro vaše tělo.

A jaký produkt z celé řady prostě musíte mít? Fresh plný antioxidantů Énergie de Vie Liquid Care, který je svěží jako voda, koncentrovaný jako sérum a hydratujicí jako krém. Pár kousků pro vás navíc máme! Pokud jste už s popisu produktu nadšení stejně jako my, stačí se přihlásit do naší testovací crew a těšit se na jeden z 10 000 vzorků od nás pro vás.

Jdete do toho s námi? Stačí se přihlásit TADY a máte hotovo – KLIK!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama