Reklama

HOT NEWS: LUNA MINI 3 - JIŽ BRZY NA ČESKÉM TRHU!

FOREO odhaluje největší inovaci v péči o pleť...
12455

23. července 2019,StockholmŠvédsko:V8.00hodin místního času byla představena dosud největší inovace v historii péče o pleť –LUNA mini 3–silikonový čistící kartáček, který spojuje nejnovější technologii a design značky FOREO, švédského inovátora na poli krásy a zdraví. 

Na novou LUNA mini 3, která byla vyvíjena uplynulé čtyři roky a nyní vstupuje na trh jako představitel péče o pleť21.století, jsou již nyní zapsány 3 miliony fanoušků na čekací listině. Nová LUNA mini 3 byla představena na tiskové konferenci ve Stockholmu, pořádané generálním ředitelem a zakladatelem FOREO Filipem Sedicem, a bude dostupná celosvětově v 77 zemích. Obrovské očekávání této události vedlo k tomu, že se webové stránky společnosti zhroutily krátce po zahájení tiskové konference, protože fanoušci FOREO se snažili zjistit, jak se stát jedním z prvních, kdo toto zařízení vyzkouší na vlastní kůži.

Produkt, který byl vyvíjen čtyři roky se tak během několika minut stal největší událostí a inovací v historii FOREO a světa krásy obecně. CEO a zakladatel FOREO Filip Sedic uvedl, že LUNA mini 3 je nejnovější v řadě inovací z ikonické řady LUNA, která spojila krásu a technologii pod pojmem „skintech“; „Když jsme v roce 2013 začínali s prvním kartáčkem FOREO LUNA, změnili jsme způsob, jakým svět nahlíží na péči o pleť. Dnes řada FOREO LUNA představuje světového leadera zapsaného jako milník v historii krásy a technologií. Toto je nejlepší LUNA, jakou jsme kdy vynalezli, představuje největší technologickou aktualizaci nejprodávanějšího kosmetické přístroje všech dob –LUNA mini 2,“ říká Sedic.

LUNA mini 3 pokračuje v úspěšné cestě nejprodávanější kosmetické vychytávky LUNA mini 2 z kultovnířady čisticích kartáčků, jež v současné době používá 20 milionů lidí na celém světě jako součást své každodenní beauty rutiny. V loňském roce magazín The Financial Times oznámil, že popularita LUNA mini 2 byla v Číně tak velká, že se kartáček umístil na druhém místě v Tmall's Shopping Wishlistu v rámci nákupní horečky Single Day aporazil jej pouze iPhone 8.

Poptávka po další vlně skutečně inovativního čištění je způsobená vylepšenými technologickými funkcemi nové LUNA mini 3, jako je funkce „Najít moji LUNA“ a také novým programem pro ještě zářivější pleť, díky němužv pouhých 30 sekundách docílíte mladistvějšího vzhledu. Přístroj zároveň nese všechny znaky řady LUNA včetně inteligentního švédského designu, 650 použití v jediném nabíjení, vysoce kvalitníhohygienickéhosilikonovéhopovrchua širokénabídkyintenzit čištění.

Čím je nová LUNA mini 3 výjimečná? 

ODBORNĚ NAVRŽENÁ PÉČE O PLEŤ PO CVIČENÍ

Po cvičení jemně odstraní 99,5 % nečistot, oleje a potu a připraví pokožku pro následnou hydrataci a péči. 

HEDVÁBNĚ JEMNÉ ČIŠTĚNÍ

Ultra-hladké silikonové štětinky v kombinaci s 8 000 T-Sonic pulzovánímza minutu při 12 různých intenzitách poskytuje tváři efektivní, ale maximálně jemné čištění bez podráždění. 

ÚSPORA ČASU S GLOW BOOST

Režim GLOW BOOST nabízí 30vteřinovéčištění pro bezchybnou pleť okamžitě.

VYSOCE HYGIENICKÝ SILIKONOVÝ POVRCH

Rychleschnoucí, neporézní silikon zabraňuje hromadění bakterií a bez námahy klouže po tváři a pečuje o citlivou pokožku po tréninku.

ZÁKLADNÍ VÝBAVA PŘI KAŽDÉM TRÉNINKU

Kompaktní, lehký, barevný a 100% vodotěsný čistící kartáček bez nutnosti výměny kartáčových hlav. Po ruce kdekoliv a kdykoliv.

Nová LUNA mini 3 bude kdostánína českém trhu od září 2019.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama