Reklama

HOT/NOT: Jaké jsou benefity používání nočního séra?

Proč nekončit večerní péči o pleť odlíčením a nechat se zkrášlovat celou noc?
Reklama
9217

S koncem léta jsme potřebovaly vaši pomoc.

Díky spolupráci s odborníky o pleť z prodejen Kiehl's jsme získaly v redakci super tip na to, jak se probouzet každé ráno krásnější – stačí vsadit na noční pečující sérum, které, zatímco my spíme, dokáže pleti poskytnout dostatečnou hydrataci a zvládne naši pokožku regenerovat po celodenním kolotoči povinností a stresu.

I když to byla rada nad zlato, chtěly jsme vše vyzkoušet i naživo a kromě nás jsme do party na testování chtěly zasvětit i vás, naše čtenářky. Získaly jsme proto eso v noční péči a měly jsme téměř měsíc na to, vyzkoušet, co sérum Midnight Recovery Concentrate od Kiehl's dokáže.

A jaké jsou výsledky? Testovací crew je pro vás má!

Jak často jste testovaný produkt používala? Pravidelně každý večer. Vendula, 28

Více než 80 % členek crew používalo produkt v průběhu testování Midnight Recovery Concentrate každý večer.

Co si myslíte o textuře Midnight Recovery Concentrate? Snadno se nanáší, je lehká, nezanechává pokožku mastnou a má příjemnou parfemaci. Navíc se rychle absorbuje do pokožky, kterou přes noc perfektně osvěžuje. Martina, 35

Na otázku, zda je pleť v průběhu dne po používání hydratovanější odpovědělo 95,8 % dotazaných jednoznačně ANO. A my se ke všem souhlasným tvrzením přidáváme za redakci jednohlasně. I přes prvotní strach, že naše pleť místo správného svěžího looku bude spíš dokonale mastná se rozhodně nepotvrdilo.

Přesně 87,5 % členek crew potvrdilo, že jejich pleť po používání vypadá odpočatě a celkem 91,7 % potvrdilo dále, že je pleť po měsíci testování hebká na dotek.

Nejen naše redakční crew, ale i ta testovací, kterou jse do celé akce zapojily více než v 90% potvrdila, že jsetli by své nejbližší kamarádce doporučila některý z nočních pečujících produktů, po testování Midnight Recovery Concetrate od Kiehl's by byla jasná volba. 

Pokud máte chuť i vy každé ráno vypadat prostě božsky, vyzkoušejte noční sérum i vy. V e-shopu kiehls.cz nebo v prodejnách OC Nový Smíchov a Centrum Chodov

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama