Reklama

Hydratace: 5 způsobů, jak dodat svému tělu svěžest

Nenechte svůj organismus trpět žízní.
Reklama
8499

Léto už se pomalu blíží a s ním i pozvolné stoupání teplot. Právě s příchodem vyšších teplot, ale stoupá i riziko dehydratace organismu. Pokud se ale podobnému riziku chcete dlouhodobě vyhnout, máme pro vás pár tipů, jak na to.

Základem všeho je voda

Kromě transportu všech živin po těle se intenzivně stará i o vyloučení všech škodlivin. V teplých dnech byste měli vypít až tři litry vody. V případě sportovních aktivit na programu je dobré množství zvýšit ještě zhruba o 1,5 litru.

Vsaďte na čaje

Kromě čisté neperlivé vody vaše tělo ideálně hydratuje i heřmánkový čaj nebo odvar ze šalvěje. Místo horké varianty si je ale dopřejte ochlazené. Pokojová teplota je ta nejlepší možná.

Zřeďte ovocné šťávy v poměru 1:3

Místo 100% džusů, které jsou plné cukrů, vsaďte radši na ředěnou variantu. Jeden díl ovocné šťávy se třemi díly neperlivé nebo lehce mineralizované vody.

Nic se nesmí přehánět

I když je všeobecně dobré pít hodně a pravidelně, nic se nesmí přehánět. Pozorujte sami na sobě, kolik denně vypijete a pokud jste hluboko pod hladinou tří litrů, přidávejte každý den jen část navíc s rozvahou.

Hydratace na povrchu

Pít dostatek správných tekutin je nutné, stejně tak je ale vhodné dodávat tekutiny pokožce zvenčí. Pokud jste stejně jako my městský typ, máme pro vás beauty tip. Ve snaze bojovat s městskou únavou a nedostatkem hydratace by vám neměla uniknout Lancôme novinka – řada péče o pleť ÉNERGIE DE VIE~ENERGIE ŽIVOTA, která je pro vaši pleť to samé jako kombinace meditace, spánku a pobytu na čerstvém vzduchu pro vaše tělo. A jaký produkt z celé řady prostě musíte mít?

Fresh plný antioxidantů Énergie de Vie Liquid Care, který je svěží jako voda, koncentrovaný jako sérum a hydratujicí jako krém. Pár kousků pro vás navíc máme! Pokud jste už s popisu produktu nadšení stejně jako my, stačí se přihlásit do naší testovací crew a těšit se na jeden z 10 000 vzorků od nás pro vás.

Jdete do toho s námi? Stačí se přihlásit TADY a máte hotovo – KLIK!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama