Jak dopadl intimní test Femfresh? Známe výsledky

Intimní hygiena patří mezi každodenní rituály všech žen...
10964

Pocit svěžesti a dokonalý komfort je neodmyslitelnou součástí intimní hygieny. Značka Femfresh, která přišla na trh s řadou intimních gelů, ubrousků a deodorantů to moc dobře ví. 

Díky testemoniálu, do kterého jste se měly možnost zapojit, jste si i vy mohly na vlastní kůži vyzkoušet veškeré benefity této skvělé řady.

 

Ať už se jedná o intimní ubrousky ideální na cestování, deodorant nebo intimní gel Everyday Care, byly vaše reakce více než kladné. Značka Femfresh se tak se svou řadou intimní hygieny stala dokonalou parťačkou v oblasti intimní hygieny, kterou byste neváhaly doporučit všem ženám, které touží po pocitu dokonalé svěžesti. 

A jaké jsou tedy ohlasy?

„Ubrousky jsou naprosto úžasné, určitě je budu kupovat. Vyhovuje mi praktické balení na cesty a pocit čistoty, který jsem měla i v době menstruace.“ Andrea P.

„Deodorant skvěle voní, nenašla jsem nic, co by mi nevyhovovalo. Je super ho použít třeba před prohlídkou u gynekologa.“ Barbora B.

Většina z vás oceňuje jemnou vůni, ideální složení bez mýdel a alkoholu a praktické balení, které můžete využít nejen v běžném životě ale také na svých cestách. Výsledek je tedy jasný.

Čtenářky Joy si přípravky Femfresh jednoznačně zamilovaly!

sledujte nás na instagramu