Jak na dokonalou pleť na pdzim: Víme to!

Stejně jako jaro, je i podzim přechodným obdobím mezi dvěma extrémními sezónami: létem a zimou. Víte, jak správně pečovat o svou pleť a připravit ji na přicházející mrznoucí měsíce?
11804

Podzimní móda, horká čokoláda, barevné listí…ty patří k příjemným stránkám tohoto období. Co ale může být nepříjemné, je vysušená pleť, která je navíc unavená neustálým působením letních slunečních paprsků, chlorované či mořské vody. Dodejte ji vzpruhu s účinnou péčí, obohacenou o účinné látky a nezapomeňte ji vyživovat také zevnitř. Podzim je nevhodnější sezónou pro návrat ke zdravému životnímu stylu. Přeci jen je snadnější přijímat pestré, výživově bohaté pokrmy nyní, než v létě, kdy jste neustále vystavena pokušení. Vhodnou stravu doplňte dostatečným pitným režimem a vaše pleť bude brzy opět zářit. 

Na vyčištěnou, osušenou pleť nanášejte každé ráno a večer denní či noční krém, na citlivou oblast kolem očí použijte speciální péči v podobě očního krému. Pokud je vaše pokožka extrémně vysušená a unavená, používejte jednou denně namísto krému, případně pod něj, pleťové sérum či olej, jež podpoří účinnost krému a dodá pleti hloubkovou výživu. 

Řada Nutri Gold od L’Oréal Paris je určena pro intenzivní výživu pleti a je obohacená o mateří kašičku, vzácné oleje a zpevňující Pro-Calcium. Kromě základních produktů pleťové péče nabízí také krémy využívající mimořádnou sílu esenciálních olejů pro dokonalou výživu a hydrataci se smyslnou vůní. Posledním přírůstkem řady je vyživující denní krém s výtažky z pivoňky pro obnovu narůžovělého vzhledu pokožky.

Vyzkoušejte je, nebudete litovat!