Jak se budí princezny: Beauty triky pro dokonalé ráno

Vstát ráno a připadat si jako princezna?
11689

Ano! Jde to. Vše ale samozřejmě začíná ještě předtím než ulehnete do postele. Jaké rituály si tedy osvojit a na co před spaním myslet?

1. Nalaďte se na spánek. Dejte si dlouhou koupel, rozsviťte svíčky, pusťe si vaši oblíbenou muziku a užijte si svoji chvilku pro sebe. Relaxujte a nikam nespěchejte. Naladění se na "spánek" je stejně důležité, jako spánek samotný.

2. Tělo. Pořádná dávka hydratace před tím než půjdete spát, by pro vás měla být naprostá samozřejmost. Pokud nechcete čekat než se vám krém vsákne do pokožky, vyzkoušejte například suchý olej, který můžete použít nejen na tělo ale také na vlasy. Určitě se ale naučte mazat pravidelně a nejlépe každý den. Tenhle zvyk v pozdějším věku dost oceníte - věřte nám.

3. Vlasy. Nechcete ráno ( nebo nemáte čas ) řešit váš účes? Pak si ho jednoduše "zajistěte" už večer předem. Nastříkejte do vlasů sprej pro větší objem, stáhněte vlasy do drdolu a hurá do peřin. Drdol příliš neutahujte aby vás ráno nebolela hlava. Po probuzení pak už stačí jen vlasy prsty upravit a vyrazit. Efektivní a jedoduchý trik, který si prostě zamilujete.

4. Odpočatá a zářivá pleť. Té docílíte noční maskou, která bude pracovat, zatímco vy se oddáváte sladkému snění. Trik, který milují miliony žen na celém světě a vy budete určitě také.

5. Jídlo. Ano, známe to všichni. Večer ( nebo těsně před spaním )  nás přepadne touha na "něco dobrého". Pokud ale nechete strávit noc s bolestmi břicha, zkuste se těmto choutkám vyvarovat. Nejen, že se ráno probudíte oteklá a s bolestí břicha ale díky tomu, že váš oraganismus bude mít co dělat se zpracováním vašeho večerního hřešení ani váš spánek nebude stát za moc. Naučte se večer jíst opravud střídmě, vyhněte se pečivu, sladkostem, smaženým a těžkým jídlům a také alkoholu. Myslete už večer na to, jak se budete cítit ráno! 

6. Bylinné čaje a off-line režim. Pokud chcete mít spánek opravdu kvalitní, vsaďte na bylinné čaje. Bylinky vás po celém dni zklidní a navodí vám příjemný pocit. Minimálně dvě hodiny před spaním se také naučte odkládat telefon a počítač. Nahraďte elektroniku knížkou, povídejte si s partnerem nebo se jděte projít. Vše je lepší než být zabraná do světa, kde hrají prim srdíčka a počet followers.

sledujte nás na instagramu