Kartáček na míru vašim potřebám = zářivý úsměv

Zubní kartáček není pouze součástí naší každodenní nud(t)né rutiny, ale je to také velký pomocník pro naše celkové zdraví a sebevědomí.
11924

Pokud se o svá ústa budete se správným kartáčkem pečlivě starat, v budoucnu to určitě oceníte nejen vy, ale změny si zaručeně všimne i vaše okolí!

Víte, jak si správně čistit zuby? Správná technika čištění vyžaduje trénink a určitou zručnost. Ukazuje se, že v tomto případě se o vaše ústa postarají lépe elektrické kartáčky, se kterými vás čištění zubů bude navíc i bavit. Na pomyslném vrcholu mezi elektrickými kartáčky stojí řada Genius 10000 od Oral-B. Tento geniální kartáček dokáže pomocí unikátní 3D technologie čištění zubů odstranit více plaku než manuální kartáček, a vykouzlí tak pocit krásně hladkých a dokonale vyčištěných zubů! A co tento zázrak ještě umí?

Hra o čas

Znáte to, ráno pospícháte do práce nebo do školy a večer už se těšíte do postele a nevědomky můžete čištění zubů odbýt. Ačkoliv nám zubní lékaři doporučují čistit si zuby dvakrát denně po dvou minutách, mnohdy jen ve spěchu párkrát přejedeme přes zuby a do minuty máme hotovo. Elektrické kartáčky z řady Oral-B Genius 10000 mají časovač rozdělený na čtyři třicetivteřinové intervaly a kartáček vás vždy vibrací a světelným signálem upozorní, že je potřeba přesunout svou péči jinam.

Pomocník při ochraně dásní

Myslíte si, že čím více budete na zuby při čištění tlačit, tím lépe odstraníte nečistoty a dosáhnete tak zářivějšího úsměvu? Ve skutečnosti si takovou technikou spíše uškodíte a u zubního lékaře za to pochvalu určitě nedostanete. Vývojoví experti Oral-B proto vytvořili jednu z nejvyspělejších technologií v péči o dásně, Gum Guard. Tato technologie vás v podobě vibrací, zvukového signálu nebo zabarvení kartáčku upozorní, jakmile budete na zuby a dásně vyvíjet přílišný tlak. Tato revoluční technologie navíc dokáže odhalit problémy s dásněmi, které bychom jinak nepocítili nebo jim nevěnovali pozornost.

3D technologie pro dokonalý úsměv

Jedna z nejdůležitějších věcí, podle které bychom si měli elektrický kartáček vybírat, je technologie čištění. Nejsofistikovanější systém čištění zubů v současné době představuje oscilačně-rotačně-pulzační technologie (tzv. 3D technologie). Tato unikátní technologie pulzacemi naruší zubní plak a oscilačně-rotačními pohyby poté plak z povrchu zubu odstraní. 3D technologie tak lépe než ta sonická dokáže odstranit nejen plak, ale také nežádoucí zbarvení z povrchu zubů1, což ocení milovníci kávy, čaje či vína.

Kartáček Oral-B Genius 10000 navíc nabízí šest čisticích režimů – ať už třeba na bělení zubů, na citlivé zuby, dásně či na čištění jazyka.

Pomocí aplikace Oral-B App navíc můžete sledovat vaše pokroky a zároveň získat tipy a fakta týkající se péče o naše ústa. Čištění zubů tak bude efektivnější, a navíc vás bude bavit!

Už víte, co si přejete k Vánocům?

Zářivý úsměv oceníte nejen pod stromečkem, ale i po celý rok! Takže…

Milý Ježíšku…

1 Klukowska M, et al., J Clin Dent 2014;25:6–12, Klukowska M, et al., J Clin Dent 2015;26:80–85.