Krásná a bezchybná pleť: Trápí vás akné? Už nemusí!

Akné se často spojuje s obdobím puberty, ale existuje mnoho jedinců, kteří se s jeho nepříjemnými projevy potýkají většinu života. Pravidelná, vhodná péče je zásadní pro zlepšení stavu pleti. Objevte její tajemství!
11797

Co si představit pod pojmem pravidelná a vhodná péče? 

* Vyberte si produkty, které jsou určeny pro problematickou, aknózní pleť. Obsahují složky, které působí protizánětlivě a zabraňují vzniku dalších pupínků. 

* Pleť čistěte dvakrát denně: ráno a večer! Neznamená to jen zbavit ji make-upu. Nezbytné je ji poté ještě dočistit. Použijte hloubkově čistící gel, který pleť zároveň osvěží. 

* Vyčištěnou pleť osušte jemně ručníkem. Ten často vyměňujte a nepoužívejte na zbytek těla ani na vlasy. 

* Nezatěžujte pleť vrstvami make-upu. Sáhněte raději po lehčím BB krému nebo make-upu, a ten doplňte korektorem, který překryje zarudlá či zanícená místa. Hledejte produkty s označením „nekomedogenní“, tj. takový, který neucpává póry. 

* Během dne se pleti zbytečně nedotýkejte. Na rukách máte celou řadu bakterií, které se dotykem dostanou do pórů a snadno způsobí neplechu v podobě nevzhledných pupínků. 

Garnier nabízí hned dvojí řešení pro problematickou pleť.

Bílá varianta Pure 3v1 skvěle poslouží, pokud se chcete zbavit kožních nedokonalostí, jako jsou pupínky nebo rozšířené póry. Díky obsahu přírodních jílů perfektně čistí pleť a zabraňuje tvorbě nadbytečného kožního mazu, zatímco výtažek z eukalyptu pomáhá zklidnění pleti.

Černý Pure Active 3v1 nabízí okamžitou pomoc proti černým tečkám pro problematickou pleť, kterou intenzivně čistí. Jeho obohacený o aktivní uhlí, které na sebe dokáže vázat nečistoty jako magnet.