Letní festivalové looky

Čeká vás letní festival? Inspirujte se nevšedními účesy, se kterými nejen oslníte, ale také vám pomohou udržet vlasy upravené po několik dní.
11646

„Neupravený" drdol

Čím méně souměrnosti a uhlazenosti, tím lépe. Vlasy ledabyle sepněte uprostřed hlavy pomocí sponek a pinetek a podél obličeje vytahejte různě silné prameny, které nechte volně splývat. Celý účes zafixujte trochou laku na vlasy a máte hotovo!

Splétaný cop

Tradiční cop je festivalovou klasikou, ale co ho zkusit lehce oživit? Vlasy rozdělte napůl pěšinkou uprostřed hlavy a z předních dvou pramenů spleťte klasické copánky. Ty k sobě pak sepněte pod temenem hlavy, jako čelenku a společně se zbylými vlasy spleťte do volného copu. Romantický účes je na světě.

Rozpuštěná hříva

I rozpuštěné vlasy mohou působit sexy a odvázaně. Konečky natočte kulmou nebo žehličkou na vlasy nebo použijte sprej pro vytvoření plážových vln. Stačí ho na vlasy nastříkat a mezi prsty je jemně promačkat.

Vlasové ozdoby

Pokud chcete být originální a nepřehlédnutelná, zakomponujte do vlasů ozdoby v podobě různých sponek, skřipců, šperků nebo dokonce živých květin. Letní festivaly jsou k vlasovým experimentům přímo stvořené.

(Ne)tradiční culík

Nebaví vás klasický culík? Zkuste z vlasů podél obličeje oddělit jednotlivé tenké prameny a všechny je zatočit jedním směrem. Ty pak sepněte na temeni hlavy a společně se zbytkem vlasů vyčešte do vyššího culíku. Culík natupírujte a zafixujte lakem na vlasy.

 

TIP: K letním festivalům bezpochybně patří také zářivé barvy, které ozvláštní váš účes a dotvoří ho přesně podle vašich představ. Nové barvy Colorista Hair Makeup od L'Oréal Paris nabízí dvacet odstínů jedinečného želé s barevnými pigmenty, které v mžiku dodají vlasům metalický nebo matný vzhled. A co je nejlepší? Barvy jsou určené k dočasnému zbarvení vlasů. Jsou omyvatelné po prvním umytí šamponu a vy tak můžete být každý den jiná. Pohrajte si s barvou svých vlasů, stejně jako s očními stíny nebo různými odstíny rtěnky!

sledujte nás na instagramu