Líčení, které vydrží i party u bazénu? Žádný problém!

Čeká vás letní party u vody a přemýšlíte, jaké líčení zvolit? Poradíme vám s výběrem voděodolných produktů, na které se můžete spolehnout a nemusíte se bát jejich rozmazávání nebo setření.
11650

Při líčení jako vždy začněte pletí. S make-upem to nemusíte přehánět, přece jen budete celý den na sluníčku a pravděpodobně i ve vodě. Pár hodin před začátkem party naneste na pleť krém, obsahující SPF, který vás ochrání před slunečními paprsky. Na začervenalé oblasti naneste krycí make-up a zbytek obličeje nechte volně dýchat. Tekutý make-up SuperStay24H od Maybelline je voděodolný, poskytne vám dokonalé krytí a zároveň přirozený vzhled pleti, zatímco lehká textura nezatíží pleť.

Další v pořadí přichází na řadu oči. Tady použijte několik vrstev voděodolné řasenky, oční stíny nebo linky raději vynechte, mohly by se při koupání rozmazávat nebo dostat do oka a způsobit tak nepříjemné podráždění.

Na obočí použijte den před party semipermanentní barvu, která jednotlivé chloupky obarví a zvýrazní. Dokonalého výsledku si můžete užít až po dobu 3 dnů - odpadá vám tak každodenní starost s úpravou obočí.

Třešničkou na dortu jsou rty. Zahalte je do jednoho z pěti nových odstínů z kolekce Unnude rtěnek SuperStay Matte Ink od Maybelline. Ty vydrží skutečně všechno - od koupání, přes letní koktejly až po romantické polibky.