Reklama

Liposukce

Pokud vás trápí větší boky, bříško nebo stehna a nemáte chuť či možnost nadbytečná kila shazovat běháním nebo v posilovně, bude pro vás vhodná liposukce. Tento zákrok vám dopomůže k hezčí postavě i vyššímu sebevědomí. Netrapte se, krásné tělo můžete mít i vy! Vibrační tumescenční liposukce přináší skutečně viditelný efekt, ze kterého budete nadšeni.
9685

Je pro mě liposukce vhodná?

Liposukce vám pomůže vyřešit nadbytečná kila, ale také disproporce, které se na vašem těle mohou vyskytovat kvůli nadbytečnému množství tuku. Kritickými oblastmi bývají stehna, bříško, hýždě, paže nebo podbradek. Důležité je si ale uvědomit, že za vás liposukce nevyřeší obezitu! Pouze vám pomůže s lokálním nahromaděním tuku.

 Liposukce je vhodná jak pro ženy, tak v některých případech i pro muže. V každé renomované estetické klinice a plastické chirurgii s vámi nejdříve provedou odbornou konzultaci, na které vám lékař vysvětlí vše, co potřebujete před zákrokem znát, poučí vás o průběhu zákroku a jeho rizicích, o rekonvalescenci a seznámí vás i s finanční nákladností liposukce. Lékař vám také řekne, jak bude zhruba vypadat očekávaný výsledek, který vám hezky zformuje postavu.

Na konzultaci je vždy projednáván i váš zdravotní stav, aby se lékař ujistil, zda skutečně můžete zákrok podstoupit a bude pro vás vhodný a bezpečný.

Liposukce různých částí těla

Mezi nejvíce zastoupené oblasti, u kterých se liposukce provádí, patří břicho, hýždě, boky, paže, podbradek a hojně oblíbená a často navštěvovaná je liposukce stehen, díky které se zbavíte nadbytečného tuku a nemusíte se trápit s širšími stehny nebo větším zadečkem. Ve všech případech se liposukce provádí velmi tenkou vibrační kanylou a speciálním tumescenčním roztokem a ve většině případů v místní anestezii bez nutnosti hospitalizace.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama