Máte odvahu? Vyzkoušejte duhové vlasy!

Kdy jindy se pustit do barevného experimentování než s příchodem jara? Rozzařte příchozí slunečné dny s hřívou v holografickém odstínu. Poradíme vám, jak na to, aby byl výsledek co nejlepší a co nejvíce podle vašich představ.
11328

Neexistuje jen jedna možnost toho, jak by měly duhové vlasy vypadat. Jejich kouzlo spočívá v kombinování různých barevných pramínků, které dohromady tvoří jedinečné umělecké dílo. Barvy jsou rozptýleny po celé délce vlasů a částečně nechávají prostupovat vašemu přirozenému odstínu. Záleží jen na vás, kolik barev chcete zkombinovat a na jak výrazný výsledek si troufnete.

Jak si vytvořit duhové vlasy?
Na začátek byste měla vědět, že pokud chcete, aby byl výsledek skutečně dokonalý a barvy správně vynikly, je dobré vlasy před použitím barevných odstínů zesvětlit, samozřejmě pouze v případě, že nevlastníte blonďatou hřívu. Nechte v sobě probudit skutečnou umělkyni a nesnažte se o perfektní souměrnost, ta by byla v tomto případě spíše na škodu. Pro začátek zvolte raději postupně se vymývající barvy, které vydrží několik umytí a barevné looky tak můžete neustále střídat.

TIP: Celou řadu originálních barevných odstínů nabízejí postupně se vymývající barvy Colorista od L´Oréal Paris. Jejich aplikace je snadná a vydrží 3-15 umytí, dle zvoleného odstínu. Největší jarní trendy následuje šest nových barev ve žlutých, limetkových, oceánově modrých, růžových, zelených a zelenomodrých odstínech.

Jak se o ně starat?
Stejně jako každé barvené vlasy, i duhové potřebují speciální péči. Pozor si dejte při výběru produktů, abyste zbytečně neurychlovala vymývání barev. Šampon, balzám a masku určenou na barvené vlasy doplňte o sprej proti horku, který vlasy ochrání při fénování a dalším stylingu. Pamatujte, že i když se barva začne postupně vymývat, není to žádná tragédie, naopak! Po každém umytí vlasů budete mít na hlavě nové mistrovské dílo.