Reklama

Mít dokonalou a zářivou pleť nebylo nikdy snadnější: Odhalíme vám tajemství, jak toho dosáhnout

Perfektní pleť už nemusí být pouhým snem...
12598

Čas je neúprosný a ne vždy si pro sebe dokážeme "ukrást" čas na kosmetiku či další jiné zdlouhavé procedury. Každá z nás si ale perfektní péči zaslouží a proto pro vás máme geniální řešení! Textilní masky, které odvedou skvělou práci!

Které vám můžeme s klidným srdcem doporučit?

První textilní masky na obličej / MOISTURE+AQUA Granátové jablko od GARNIER

Garnier představuje textilní masku, která přináší pleti koncentraci hydratace srovnatelnou s týdenním používáním pleťového krému ze stejné produktové řady. Textilní maska od Garnier, inspirovaná asijskými zkrášlujícími rituály, díky velmi jemnému materiálu a obsahu přírodních ingrediencí, zajišťuje optimální účinnost během 15ti minut, po nichž bude pleť viditelně krásnější.

Textilní masky jsou velmi efektivním způsobem, jak dodat vaší dehydrované a podvyživené pleti dostatečné množství živin, které potřebuje. Hydratační textilní masky na obličej obsahují velmi výživné sérum a přírodní ingredience, díky kterým po použití pleť září. Proto ho vaše pleť velmi dobře přijme. 

Hydratační sérum obsažené v masce současně plní hluboké vrstvy pokožky a zároveň ji chrání před vlivy životního prostředí. Vaše pokožka je intenzivně hydratovaná a revitalizovaná.

PURE CHARCOAL / černé textilní masky

Černé textilní masky Pure Charcoal s výtažkem z černého čaje a extraktem z mořských řasobsahují kombinaci aktivních složek jako je černé uhlí, kyselina hyaluronová, glycerin, nebo koncentrované sérum, které pleť čistí, zmatňují, minimalizují viditelné póry a zároveň intenzivně hydratují. Masky jsou vhodné pro všechny typy pleti.

EYE TISSUE MASKS / úleva pro oční okolí

Eye Tissue Masks, to jsou dvě nové oční masky od Garnier, které jsou plné osvěžující hydratace a přírodních šťáv. V několika minutách pomohou odstranit stopy i po těch nejnáročnějších dnech a nocích a vrátit očím neodolatelně svěží vzhled. K dostání jsou ve dvou variantách: povzbuzující oční maska s pomerančovou šťávou a vyhlazující oční maska s kokosovou vodou. Obě navíc obsahují kyselinu hyaluronovou, která zanechává oční okolí hydratované a vyživené. 

Jejich použití je snadné – můžete je použít kdekoliv a stačí vám pouze několik minut vašeho času. 

Povzbuzující oční maska 

Oranžová chladivá maska se skládá ze dvou textilních proužků, obohacených o šťávu z pomerančů a kyselinu hyaluronovou. Během čtvrt hodiny s přehledem zchladí nateklé oční okolí a pomůže redukovat tmavé kruhy. 

Vyhlazující oční maska 

Modrá chladivá maska ve svém složení obsahuje kokosovou vodou a kyselinou hyaluronovou, díky nimž pomůže zklidnit oční okolí, zatočit s kruhy pod očima a eliminovat první jemné vrásky, a to vše již během 15 minut. 

Tak už víte, ktrerou masku vyzkoušíte, jako první?

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama