Musíte vyzkoušet: Káva jako součást ranního rituálu péče o pleť

Káva – pít či nepít?
12890

Každý rok se objevuje mnoho výzkumů zaměřených na účinky tohoto nápoje a výsledky jsou zajímavé, v současné době se hodně mluví i o pozitivním vlivu a schopnosti prodloužit život. Internet je však bohatý i na recepty krásy založené na kávě - masáž kávovými zrnky stimuluje průtok krve, má exfoliační účinky pro pokožku těla i hlavy a káva se používá i jako ingredience pro domácí pleťové masky. 

FOREO, odborník na technologicky vyspělé postupy péče o pleť, vám nabízí rychlé a efektivní ošetření obličeje přímo u vás doma pomocí inovativního maskovacího zařízení UFO a inteligentních masek Shimmer Freak s obsahem kofeinu. 

Kofein je derivát kávy a je bohatý na antioxidanty, které mají za úkol chránit pleť před volnými radikály a škodlivými účinky slunečních paprsků. Kromě toho napomáhá kofein v produktech péče o pleť ke zpomalení procesu stárnutí pleti a zabraňuje předčasnému vzniku vrásek, omezuje otoky očního okolí a snížuje zánětlivost pleti. Výjimečná maska pro oční okolí Shimmer Freak Illuminating Eye Mask je obohacena o kofein, růžovou vodu a niacinamid (složka, která bojuje se zánětlivostí a zarudnutím pleti) a bojuje proti známkám unaveného vzhledu v pouhých 90 vteřinách. 

Maska obsahuje aktivní složky a rozjasňující částice, které odrážejí světlo. Díky kombinaci se zařízením UFO, jež využívá při procesu aplikace masky i kryoterapii, okamžitě projasňuje tmavá místa, zvyšuje pevnost pleti a dodává citlivé oblasti kolem očí pružný a svěží vzhled. 

Káva tedy může být použita chytře a přestože jste nemohli spát osm hodin v noci, dopřejete si omlazený vzhled pomocí rychlého ošetření. 

Masku Shimmer Freak v balení po 6ks zároveň s přístroji UFO a UFO mini můžete zakoupit na notino.cz, alza.cz a také na foreo.com. 

 

 Součástí kolekce masek, které se aktivují se zařízením UFO, je také: 

· maska „H2Overdose“ - obsahuje kyselinu hyaluronovou, která přináší intenzivní a okamžitou hydrataci pleti. 

· maska „Glow Addict“ - projasňuje matnou pleť pro zdravý vzhled a maximální prozáření. 

· maska „Matte Maniac“ – složení s obsahem aktivního uhlí čistí pleť, redukuje lesk a zanechává zdravě vypadající pleť. 

· maska „Youth Junkie“ - obsahuje kolagen, vyhlazuje jemné linie a pomáhá zvyšovat pevnost 

pleti. 

· maska „Make My Day“ - obsahuje kyselinu hyaluronovou a hluboce hydratující červené řasy pro ochranu pleti před znečištěným ovzduším. 

· maska „Call It A Night“ – založena na olivovém oleji a ženšenu, který v noci vyživuje, revitalizuje a hydratuje pleť, napomáhá regeneraci buněk.

 

Redakce Joy doporučuje!

 

Neopouštějte pohodlí a bezpečí svého domova a jednoduše si objednejte nové vydání JOY do poštovní schránky. Objednávejte zde. Poštovné po celé ČR zdarma!