Must have: Beauty produkty, které by vám rozhodně neměly chybět

Přemýšlíte, čím oživit vaši kosmetickou taštičku?
11355

Pak pro vás máme pár tipů, které by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti. O které must have produkty jde?

1. Paletka Naked Petite Heat - Cool paletka šesti nových žhavých stínů na oči, které prostě musíte mít! Pět matných stínů lze použít na víčko, do očního záhybu či jako linku, rozjasnění poté docílíte díky šestému semi-matnému odstínu. Paletka obsahuje vše, co potřebujete k běžnému líčení a sexy žhavému looku zároveň. Dokáže být i pomocníkem na cestách. Díky malému praktickému balení se hodí i do té nejmenší kabelky! 

2. Ikonické matné tekuté matné rtěnky Lip Lingerie - Chystáte se ven a toužíte být opravdu svůdná? Vyberte si jeden ze dvanácti odstínů tekuté rtěnky Lip Lingerie. Díky praktickému kartáčku se velmi dobře nanáší a mají opravdu sytý matný finish. Všechny odstíny jsou obohaceny o vitamin E, který rty vyživuje a pečuje o ně.

3. Fixační sprej All Nighter Pollution Protection - S fixačním sprejem All Nighter Pollution Protection make-up vydrží až 16 hodin a pokožka je chráněná proti oxidaci způsobené znečištěným životním prostředím. Díky jemnému oparu není pokožka nikterak zatížená a make-up působí svěže, neroztéká se, nesmazává, ani neusazuje ve vráskách. Lehoulinká, vzdušná formule působí jako ochranná bariéra po celý den: chrání pokožku před všemi nepříznivými vlivy, které na ni během dne působí.

 

 

 

 

 

sledujte nás na instagramu