Objevte okurkovou kosmetiku s hydratačními, čistícími a vyhlazujícími vlastnostmi!

Společnost Ziaja se rozhodla vzdát hold běžně známé okurce...
12304

Plod Cucumis sativus má silné hydratační, čistící, vyhlazující, rozjasňující a omlazující vlastnosti. Navíc vylepšuje tón pleti a odstraňuje zabarvení pigmentu.

Okurka je široce doporučována osobám s problémy s akné nebo s mastnou pletí. Proč? Normalizuje totiž nadprodukci mazu mazovými žlázami. Plátky okurky se často aplikují na oční víčka, protože rovněž pomáhají s otoky a tmavými kruhy kolem očí.

okurkové řadě Ziaja najdete extrakt z dužiny okurky, který se získává z plodů Cucumis sativus. Je to bohatý zdroj vitamínů, minerálních solí a flavonoidů. Extrakt z máty, který je součástí některých přípravků této řady, posiluje pocit svěžesti

Okurková řada je skvělou alternativou pro každý typ pleti, se zvláštním významem pro mastnou a kombinovanou. Doporučuje se pro ženy i muže od věku 12 let.

A jaké produkty v této řadě najdete? Čistící mléko, micerální gel, pleťový tonik, pleťový krém a enzymatickou gelovou masku s mátou. Co vyzkoušíte jako první?

Okurkové čistící mléko je jedno z mála v nabídce Ziaja, které se doporučuje také pro mastnou pleť. Účinně odstraňuje make-up a jemně čistí pleť. 

Pro ty, kteří dávají přednost typickým čistícím prostředkům s oplachem vodou, tak vhodnou alternativou je okurkový micelární gel. Výjimečná receptura tohoto výrobku obsahuje micely, které jsou jednou z nejjemnějších a zároveň nejefektivnějších mycích molekul, které nepoškozují ochrannou vrstvu kůže. Navíc je obohacena kyselinou polyhydroxyacid-laktobionovou s hydratačním a zklidňujícím účinkem.

Okurkový pleťový tonik je vyživující tekutina pro zdravě vypadající pleť, navíc obohacená zklidňujícím D-panthenolem.

Okurkový pleťový krém kromě regulace činnosti mazových žláz opticky zesvětluje pleť, zlepšuje i tón pleti a nezanechává žádnou mastnou vrstvu. Druhý typ pleťové krému z této řady, tedy pleťový krém s mátou je charakteristický ultralehkou recepturou s kyselinou laktobionovou a mátou. Tento denní krém dokonale hydratuje Vaši pleť a díky faktoru SPF 6 ji chrání před UV zářením. 

Chcete-li zažít chvilky relaxace, použijte okurkovou enzymatickou gelovou masku s mátou. Tento produkt s exfoliačním enzymem papainu každý typ pokožky okamžitě zvlhčuje pleť, viditelně vyhlazuje a zklidňuje také podráždění.

Více se můžete dozvědět na www.ziajaprotebe.cz.

Foto: PR + Getty Images