Reklama

Opálený vzhled patří k létu: Zkuste ho s bronzery

Období krásně opálené pokožky je tu.
12442

Zářivý a bronzový ideál krásy nás láká, na druhé straně neustále čteme o škodlivosti slunečních paprsků. Bronzer vám na letním sluníčku dokáže vykouzlit dokonale opálený a přirozeně rozzářený, aniž byste musela vystavovat svou tvář prudkému slunci.

My ženy to máme v tomto případě o mnoho jednodušší. Můžeme se důkladně chránit před sluníčkem používáním krémů s vysokým UV faktorem, a zároveň působit zdravě opáleně a přitažlivě. Hovoříme samozřejmě o bronzerech, které mají v letní kabelce své nezastupitelné místo. 

Je pravdou, že se dají nosit během celého roku, avšak jejich spotřeba a frekvence používání vzrůstá právě v letních dnech, kdy se nám sluníčko opírá do tváře a efekt jednotlivých líčidel se ještě znásobuje. 

Inspirace na léto 

Inspirujte se s námi. Vybrali jsme pro vás bronzery, rozjasňovače, pudry, make-upy a také tvářenku a rozjasňovací paletku. 

Řada Wake Up & Glow od L'Oréal Paris byla vytvořená pro všechny ženy, které chtějí vypadat dokonale přirozeně za každé situace. Dodá pleti sjednocený vzhled, jemný broskvový nádech a rozzáří ji tak, jako ranní sluneční paprsky.

Jemné konturování nebo přirozeně opálený vzhled, ani jedno nebude problém s matným bronzerem Back To Bronze se směsí olejů – kromě broskvového také mangového a kokosového. Dá se použít jak na pleť, tak na celé tělo pro dokonale rozjasněnou pokožku.

Pokud potřebujete bronzer a konturovací pudr, který zvýrazní vaše rysy a dodá vám zdravě opálený vzhled, už nehledejte. Zkuste Maybelline City Bronzer po kterém vaše pleť zůstane sametově hebká a políbená sluníčkem. Dodá jí matný finiš a lehko se roztírá. Navíc vás potěší jemnou kakaovou vůní.

Jestliže chcete dodat své tváři zdravý, svěží a přirozený vzhled a minimálně zatížit svoji pleť, použijte tvářenku Fit Me! Blush od Maybelline. Její textura je jemná a lehce se přizpůsobí tónu pleti. Vaší tváři dodá zdravou barvu.

Náš tip jak na to: 

· Naneste na štětec bronzer a přebytečný pigment opatrně oklepejte o hřbet ruky. Pudr zlehka nanášejte na lícní kosti od středu směrem ven. 

· Na čele naneste štětcem také od středu směrem ven na obě strany. 

· Jemně poprašte střed nosu odshora dolů. 

· Zónu v okolí brady zlehka přejeďte štětcem směrem ke krku. 

· Pigmenty rozetřete na krku a nezapomeňte ani na dekolt. Velký pozor si dejte na přechod mezi čelistí a krkem. V tomto případě vám nejlépe poslouží kulatý štětec. 

Bronzový efekt můžete doplnit i podobnými tóny na víčkách nebo na rtech. Vaše tvář bude zářit jako sluneční paprsky a efekt sunkissed look bude dokonalý.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama